آرایش برنزه - کادو

اشتباهاتی که ممکن است در اعمال آرایش برنزه مرتکب شوید!

اشتباهاتی که ممکن است در اعمال آرایش برنزه مرتکب شوید!

لوازم آرایش برنزه و برنزه کننده ها از اعتبار خوبی برخوردار نیستند. آن ها یا خیلی نارنجی هستند، یا خیلی براق یا خیلی غیر یکدست. این ها انتقاداتی هست که همیشه نسبت به برنزه کننده ها وجود دارد. اما اگر از آن ها به درستی استفاده بشودT برنزه کننده ها می توانند جادویی عمل کنند. هیچ چیزی بهتر از این نیست که آرایش برنزه فوق العاده ای داشته باشید به طوری که گویا تمام آخر هفته را کنار یک ساحل زیبا سپری کرده اید، در صورتی که حتی یک قدم هم بیرون از خانه نگذاشته اید. به دلیل عدم شناخت امکان دارد در آرایش کردن و استفاده از لوازم آرایش اشتباهاتی مرتکب شویم. مثلا ممکن است اشتباهات آرایشی که سن ما را بیشتر از آنچه هست نشان میدهد مرتکب شویم. اهمیت اعمال درست آرایش در فصل تابستان و باید مراقبت از پوست در فصل تابستان را جدی بگیرید و باید بدانید چگونه آرایش بهتری در هوای گرم داشته باشید.در این مطلب توصیه های یک آرایشگر حرفه ای را در مورد اشتباهاتی که در آرایش برنزه وجود دارد می خوانید. 

شما از سایه رنگی نامناسبی برای تن رنگی پوست خود استفاده می کنید.

آرایش برنزه - کادو

اگر می خواهید در آرایش برنزه خود یک درخشش طبیعی را بر روی پوست خود داشته باشید، به جای استفاده از کرم های برنزه ای با پایه نارنجی، فرمولی با ته رنگ قرمز یا قهوه ای (سایه هایی که در یک پوست واقعی وجود دارند) را برای خود انتخاب کنید.

شما تنها روی صورت خود تمرکز می کنید

آرایش برنزه - کادو

مهمترین قاعده این است که مطمئن شوید رنگ صورت، گردن، و سینه همه با هم مطابقت داشته باشند. از این رو، بهتر است ابتدا کرم برنزه را روی صورتتان اعمال کنید، و سپس بخش گردن و سینه خود را نیز به ترتیب پوشش دهید. این کار را با اعمال ملایم یک کرم برنزه با یک پد بزرگ و نرم روی صورت خود شروع کرده و در ادامه، رنگ بیشتری به بخش های خاص اضافه نمایید.

شما از بهترین فرمول موجود استفاده نمی کنید.

آرایش برنزه - کادو

برنزه کننده های پودری بیش از همه برای افرادی که در زمینه آرایش برنزه تازه کارند، مناسب می باشند. این فرمول همه کاره کمتر از انواع دیگر مستعد ریزش و رگه رگه شدن است. همچنین، پودر برنزه به خوبی بر روی کرم پایه قرار گرفته و به راحتی پوشش مناسبی بر روی صورتتان ایجاد می کند. به علاوه، پودر برنزه در طول روزهای گرم تابستان، می تواند درخشش و چربی بیش از حد پوست صورت را از بین ببرد.

شما بیش از حد لازم از کرم برنزه کننده استفاده می کنید.

آرایش برنزه - کادو

همه ما دوست داریم پوست صورتمان از یک درخشش زیبا برخوردار باشد. و هر چند اغلب ما ترجیح می دهیم (به طور مثال، برای یک مهمانی یا دورهمی شبانه) از یک براق کننده استفاده کنیم، اما واقعیت این است که انتخاب یک گزینه مات برای اکثر افراد، بهترین و طبیعی ترین آرایش را ایجاد خواهد کرد.

شما برنزه کننده را با پد یا برس نامناسبی اعمال می کنید.

آرایش برنزه - کادو

“برس­های نرم و بزرگ با موهای طبیعی، بهترین گزینه های موجود هستند. همچنین برای دستیابی به یک چهره فرم دار و ساخت یافته، بهتر است از یک برس چهره زاویه دار استفاده نمایید. این محصول به شما کمک می کند تا منحنی های صورت خود را تفکیک کرده و به نمایش بگذارید. پس از کشیدن پد یا برس روی پودر برنزه کننده، پودرهای اضافی را با یک حرکت ضربه ای تکانده و به این ترتیب، به پودر برنزه کننده کمک کنید تا به شکل هموارتر و بهتری بر روی پوستتان قرار گیرد.

شما برنزه کننده را به اندازه کافی بر روی صورت خود در نمی آمیزید.

آرایش برنزه - کادو

یک برس مناسب می تواند کارها را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام دهد. کرم یا پودر برنزه کننده را روی گونه ها، پیشانی، قسمی پایین بخش مرکز بینی، دکلته سینه، و شانه ها اعمال نمایید. اگر احساس می کنید در اعمال پودر یا کرم زیاده روی کرده اید، مقداری از آن را با برس خود پاک کنید.

منبع: birchbox

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *