شخصیت شناسی - کادو

شخصیت شناسی بر اساس رایحه گل در عطر موردعلاقه شما

شخصیت شناسی بر اساس رایحه گل در عطر موردعلاقه شما

در عصر ویکتوریا، مردم علاقه زیادی به مفهوم فلوروگرافی و یا «نوشتن با گلها» داشتند. در آن زمان، ارتباط با گلها یک راه بسیار رایج برای بیان احساسات بود. مردم دوست داشتند پیام های خود را به همراه گل ها و گیاهان مختلف ارسال کنند. هرچند امروزه، فرستادن گل یا دسته گل برای دیگران کمتر اتفاق می افتد، اما ما هر روز با کلمات، رفتار، زبان بدن، و حتی عطر و بوی خود، علائم متفاوتی را به اطرافیان خود ارسال می کنیم. به عنوان مثال، اگر شما عطر موردعلاقه خود را برای فردی توصیف کنید، می توانید با این کار حداقل رگه هایی از شخصیت خود را به نمایش بگذارید. در این مطلب، مفهومی که گلهای مختلف نشان می دهند به شما ارائه خواهد شد و شخصیت شناسی از روی رایحه گل در عطر موردعلاقتون رو می تونید متوجه بشوید.

ببینید که در عطر مورد علاقه تان کدام رایحه گلی و به چه مقدار وجود دارد و سپس می توانید متوجه شوید که به طور سنتی این بوی گل بیانگر چه چیزی است و کدام ویژگی شخصیتی شما را نشان می دهد. این موضوع برای شما هم بسیار جالب خواهد بود.

شکوفه پرتقال

شخصیت شناسی - کادو

ملکه ویکتوریا در مراسم ازدواج خود با پرنس آلبرت، تاج گلی از شکوفه پرتقال پوشیده بود، زیرا تصور می شد که این گل نمادی از خلوص، بی گناهی، و عشق ابدی است. این گل در شخصیت شناسی چین باستان نمادی از خلوص، عفت، و پاکی به شمار می رفت. اعتقاد بر این است که دوستداران شکوفه پرتقال، شخصیت های گرم و دلپذیری دارند. از عطرهای زنانه دارای رایحه شکوفه پرتقال می توان به عطر “آتهالیا پرفیومز دمارلی” و از عطرهای مردانه هم می توان به “لهوم آیدیل گرلن اشاره کرد.

    

گل اسطوخودوس

شخصیت شناسی - کادو

در شخصیت شناسی گیاه اسطوخودوس در اصل نماد وفاداری است، اما همچنین می تواند نمادی از بی اعتمادی نیز باشد. عطر اسطوخودوس به عنوان یکی از بهترین آرامبخش های موجود در آروماتراپی شناخته می شود. این عطر برای دوستداران اسطوخودوس که همواره اکتان بالایی داشته و به آرامش نیاز دارند، بسیار مناسب می باشد. یکی از عطرهای زنانه دارای این رایحه مون گرلن است و همچنین عطر مردانه “سولو ابسولوت لووه” نیز این رایحه اسطوخدوس دارد.

گل نخود شیرین

شخصیت شناسی - کادو

در شخصیت شناسی ایتالیای قرن ۱۸ میلادی، گل های نخود شیرین به طور سنتی به افرادی داده می شد که به سفرهای طولانی می رفتند. آنها اعتقاد داشتند که این گل از ویژگی های جادویی برخوردار بوده و سفر شاد و پر از کامیابی مسافر را تضمین می کند. اگر عزیزی را دارید که قرار است به یک سفر طولانی برود، این گل می تواند بهترین انتخاب موجود باشد. عطر زنانه “لئو پراداکندی” دارای این رایحه است.

گل بنفشه

شخصیت شناسی - کادو

گل های بنفشه با عطر و بوی دلپذیر خود، نمادی از خرد و پختگی، وفاداری، و فروتنی می باشند. رایحه بنفشه در عطر زنانه “اونتوس کرید” و عطر مردانه “ارولفا کرید” یافت می شود.

گل یاس یا یاسمن

شخصیت شناسی - کادو

گل یاسمن، نمادی از شادی است. به این معنا که فردی که از عطرهای مبتنی بر یاس استفاده می کند، شادی، شادابی، و مهربانی را می طلبد. بنابراین، افرادی که عاشق گل یاسمن هستند، اغلب افرادی مهربان، شاد، و خیرخواه بوده و از زندگی لذت می برند. عطر زنانه “ری ری بای ریحانا” و عطر مردانه “آیکون ابسولوت دانهیل” این رایحه را در خود دارند.

گل مریم

شخصیت شناسی - کادو

اگر روحیه پرشوری داشته و به یک ماجراجویی عاشقانه علاقه دارید، عطری با بوی گل مریم اساسا انتخاب درستی برای شما می باشد. گل مریم به طور سنتی نمادی از لذت و شور و شوق است. در دوران ویکتوریا، گل مریم به عنوان عطری برای جذب جنس مخالف به شمار می رفت. این رایحه در عطر زنانه “سیگنورینا میستریوسا سالواتوره فرگامو” و عطر مردانه “بنتلی اینتنس” وجود دارد.

گل رز

شخصیت شناسی - کادو

حتی پرندگان روی شاخه ها نیز می دانند که گل های رز نماد عشق هستند، بنابراین اگر عطر مورد علاقه شما رایحه ای از گل رز دارد، شما یک فرد رویاپرداز و عاشق مسلک هستید. در دوره ویکتوریایی نیز همین باور وجود داشته است. اگر شما هم با این خصوصیات مطابقت دارید، بهتر است عطری با رایحه گل رز برای خود برگزینید. عطر زنانه “فلاور کنزو” و عطر مردانه “لئوپار کنزو” رایحه گل رز دارند.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *