زبان بدن مردان - کادو

چگونه به زبان بدن مردان پی ببریم؟

چگونه به زبان بدن مردان پی ببریم؟

اگر شما قصد دارید با افراد جدید آشنا شوید و فکر می کنید با دریافت و فهم نشانه ها و زبان بدن مردان مشکل دارید، می توانید با مطالعه این مطلب، با این زبان بیش از قبل آشنا شده و از آن خصوصا در ارتباطات جدید خود استفاده کنید. شاید با آگاهی از زبان بدن مردان از کارهایی که باعث می شود جذابیت شما کاهش یابد خودداری کنید. شما همچنین باید از رازهای جذابیت آگاه باشید. 

طرز ایستادن

زبان بدن مردان - کادو

جالب است بدانید که چگونگی ایستادن یک فرد در نزدیکی شما می تواند نشان دهد که آیا او به شما علاقه مند است یا خیر. به عنوان مثال، آیا هنگامی که شما صحبت می کنید، او به طور مداوم به سمت شما خم می شود؟ در این صورت، این نشانه ای از این امر است که او به شما و آنچه که برای گفتن دارید علاقه مند است. با این حال، اگر او به عقب تکیه داده و به نظر می رسد حواسش به شما نیست، احتمالا حوصله اش سر رفته، و این به هیچ عنوان نشانه خوبی نیست.

چشم ها

زبان بدن مردان - کادو

اگر او در هنگام صحبت، با شما تماس چشمی برقرار کرده و یا به نظر می رسد به شما خیره شده، احتمالا شما در نظرش جذاب هستید. با این حال، اگر او در چشمان شما نگاه نکرده و یا همیشه به اطراف توجه می کند (مانند تلفن همراهش)، پس او احتمالا علاقه ای به شما ندارد.

راه دیگری که می توانید از چشم افراد احساسشان را بدانید، این است که ببینید آیا مردمکشان دچار اتساع شده یا خیر. این نشانه ظریف می تواند به این معنا باشد که او به شما علاقه مند است، چرا که اتساع یا گشاد شدن مردمک ها راهی است که مغزتان برای واکنش به چیزی که دوست دارد نشان می دهد.

تماس

زبان بدن مردان - کادو

تماس فیزیکی، یکی از راه های نشان دهنده این امر است که آیا او به شما علاقه مند است یا خیر. مردان برای نشان دادن علاقه، به احتمال زیاد از تماس فیزیکی جزئی و غیر جنسی استفاده می کنند. این کار می تواند به سادگیِ لمس بازوی شما در هنگام صحبت یا قرار دادن دستش بر روی شانه تان باشد.

نزدیکی

زبان بدن مردان - کادو

آیا شما تا به حال احساس کرده اید تمایل دارید از لحاظ فیزیکی به فردی که دوست دارید نزدیک باشید؟ این امر در مورد مردان نیز صدق می کند. اگر او برای نزدیکی بیشتر به شما تمایل نشان می دهد (به عنوان مثال، زمانی که با هم در حال پیاده روی هستید)، این نشانه خوبی از این امر است که او به شما علاقه دارد. از سوی دیگر، اگر او در تمام طول قرارتان سعی می کند فاصله بین خود و شما را حفظ کند، احتمالا علاقه ای به شما ندارد.

لبخند

زبان بدن مردان - کادو

یک راه دیگر برای تشخیص علائم چهره، توجه به لبخند اوست. ممکن است او لزوما تمام وقت نخندد، اما اگر مردی از گذراندن وقت با شما لذت ببرد، احتمالا او را حداقل چند بار در حال لبخند زدن خواهید دید. شما هم اگر از بودن در کنار کسی لذت ببرید، مطمئنا نمی توانید جلوی لبخندتان را بگیرید. بنابراین اطمینان داشته باشید که اگر او به شما علاقه مند باشد، رویکرد مشابهی با شما داشته و این امر را با لبخندهای گاه به گاه نشان خواهد داد.

نحوه نشستن او کنار شما

زبان بدن مردان - کادو

یک راه ظریف برای اینکه زبان بدن مردان را بخوانید این است که به نحوه نشستنش در کنار خود توجه نمایید- بخصوص نحوه قرار دادن پاهایش.

اگر یک مرد پاهایش را طوری روی هم قرار دهد که بالاتنه اش از شما دور شود، این می تواند نشانه ای از این امر باشد که او به شما علاقه مند نیست. اگر مردی به شما  علاقمند باشد، توجهش را به شکل مفهومی و معناداری به شما جلب می کند.

نگه داشتن دست ها

زبان بدن مردان - کادو

هنگامی که یک مرد به شما علاقه مند است، یکی از نشانه های زبان بدن مردان که روشن و واضح این است که او تمایل دارد دستانش را در دست های شما قرار دهد. این امر نشان دهنده تمایل به برقراری یک ارتباط نزدیک تر است.

قرار ملاقات شما باید سرگرم کننده باشد

زبان بدن مردان - کادو

اگر با فردی قرار ملاقات دارید، سعی نکنید بیش از حد لازم به این مساله که آیا فرد مورد نظر به شما علاقه دارد یا خیر تمرکز نکنید. در حالی که این امر تا حدودی اهمیت دارد، با این حال باید به خاطر داشته باشید که آشنایی و شناخت افراد جدید باید سرگرم کننده هم باشد. هرجند مردان باید در مورد رفتارهایی که جذابیتشان را از دید زنان کاهش می دهد آگاه باشند.

حتی اگر یک قرار ملاقات به یک رابطه بلندمدت تبدیل نشود، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از این آشنایی کوتاه مدت لذت ببرید. کسی چه می داند، او حتی می تواند در آینده به دوست صمیمی شما تبدیل شود!

منبع: thelist

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *