بوی عطر - کادو

چگونه هر روز بوی عطر فوق العاده و شگفت انگیزی داشته باشیم؟

چگونه هر روز بوی عطر فوق العاده و شگفت انگیزی داشته باشیم؟

همه ما دوسانی داریم که همیشه بوی خوبی می دهند بدون اینکه به روز، فصل و یا مناسبت ارتباطی داشته باشد. هرچند ژن و عادت های بهداشتی مناسب نقش مهمی در بوی خوب انسان دارند، اما قوانینی وجود دارند که با رعایتشان می توانید یکی از اشخاصی باشید که همیشه بوی عطر فوق العاده و شگف انگیزی دارند. پس شما باید نکات مهی را درباره عطر بدانید.

  • قانون شماره یک: آبرسانی، بیرونی و درونی

بوی عطر - کادو

“پوست من عطرم را به خود جذب می کند!” اگر شما هم این مشکل را دارید، همین الان بلند شده و یک لیوان بزرگ آب بنوشید.

اگر عطر شما به سرعت بر روی پوستتان پراکنده می شود، پوست شما به احتمال زیاد خشک بوده و بدنتان به آب بیشتری نیاز دارد. در این حالت، پوست به سرعت و به معنای واقعی کلمه هر نوع مایعی که بر روی سطحش قرار گیرد را جذب می کند.

آبرسانی، کلید حفظ عطر بر روی پوست شما، و نه داخل آن است. و تنها جهت اطمینان، بهتر است برای ماندگاری بوی عطر هر بار ۳۰ دقیقه قبل از اعمال عطر، مقدار مناسبی از یک لوسیون مبتنی بر آب و بدون عطر را بر روی پوستتان اعمال نمایید.

  • قانون شماره دو: رژیم غذایی سالم

بوی عطر - کادو

غذاهای تازه و فرآوری نشده تنها برای بدنتان مناسب نیستند، آنها برای عطرتان نیز بسیار مناسب به شمار می روند. مطالعات متعدد نشان داده که الکل، گوشت قرمز، و غذاهای عمیقا سرخ شده به بوی بد بدن منجر شده و به راحتی از طریق منافذ خارج می شود. بنابراین، بهتر است به تغذیه خود حتی برای ماندگارتر کردن بوی عطر خود توجه بیشتری نشان دهید.

  • قانون شماره سه: اعمال عطر مناسب

بوی عطر - کادو

همه در مورد نقاط نبض بدن و اهمیت آنها می دانند، با این حال تنها تعداد بسیار کمی از افراد در مورد اهمیت اعمال اندکی روغن ویتامین ای به این نقاط قبل از اسپری عطر اطلاع دارند. این امر، طول عمر عطر را بر روی پوست شما افزایش می دهد. مچ دست و پشت گوش ها پرطرفدارترین نقاط اعمال عطر هستند، به این صورت بوی عطر شما ماندگاری بیشتری می یابد.

  • قانون شماره چهار: اعمال مجدد

بوی عطر - کادو

برخی از عطرها با غلظت پایین تری از روغن عطر (مانند ادو تویلت یا ادوکلون و اکثر رایحه های مرکبات) دارای ماهیت زودگذری هستند، به این معنی که بوی آنها معمولا بسیار سریع از بین می رود.

تنها راه ممکن برای لذت بردن از آنها در طول روز، اعمال مجدد عطر مورد نظر است. این امر در صورتی که بتوانید یک عطر سایز کوچک برای خود تهیه کنید، بسیار کاربردی تر خواهد بود.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *