دور کردن مگس ها -کادو

راه های ساده ای برای دور کردن مگس ها از آشپزخانه!

راه های ساده ای برای دور کردن مگس ها از آشپزخانه!

در فصل تابستان ورود مگس ها و حشرات دیگر به خانه امری اجتناب ناپذیر است. در این مطلب، کارهای ساده و موثری که می توانید برای دور نگاه داشتن حشرات و مگس ها از آشپزخانه خود انجام دهید به شما ارائه خواهد شد.

  1. تمیز کاری، تمیز کاری ، و تمیز کاری!

دور کردن مگس ها -کادو

رعایت بهداشت، یکی از مهمترین راه های کاهش حشرات مختلف (مخصوصا مگس ها) در آشپزخانه به شمار می رود. از آنجایی که حشرات به انواع مختلفی از غذاها علاقه دارند، هر گونه خرابی یا نشتی مواد غذایی متفاوت می تواند منجر به جذب آنها شود. بنابراین، بهتر است بعد از آماده کردن هر وعده غذایی و صرف آن به تنهایی یا به همراه خانواده، از تمیز شدن کامل سطح کانتر و دیگر سطوح آشپزخانه و حتی لوازم آشپزخانه اطمینان حاصل کنید.

  1. زباله ها را به صورت منظم بیرون ببرید.

دور کردن مگس ها -کادو

زباله شما می تواند فراتر از خرده ها و نشتی های مواد غذایی جامد و مایع، محل خوبی برای تجمع مگس ها و حشرات دیگر باشد. پس بهتر است زباله های خانه را مکررا و قبل از آن که بوی بدی از آن نشت کند، به بیرون از خانه منتقل نمایید. شما ممکن است با این کار، مگس ها و حشرات کمتری را به آشپزخانه خود جذب کنید. همچنین، شما باید حتما این کار را خصوصا قبل از سفر و رفتن به تعطیلات انجام دهید. بزرگترین داستان های ترسناکی که شنیده اید، زمانی است که مردم فراموش می کنند که سطل زباله را قبل از رفتن به سفر از خانه بیرون ببرند، و بعد از یک هفته، با خانه ای مملو از حشرات مواجه می شوند.

  1. آنها را بیرون نگاه دارید.

دور کردن مگس ها -کادو

بدیهی است که مگس ها و حشرات باید در ابتدا به نوعی به خانه شما وارد شوند. بنابراین، بهتر است توری هایی بر روی پنجره های خود نصب کرده اما به جذابیت دکوراسیون آشپزخانه تان هم فکر کنید و به علاوه درب های خروجی را تا آنجا که ممکن است بسته نگاه دارید. و به این ترتیب، از ورود مگس ها تا حد امکان جلوگیری نمایید.

  1. حرکت هوا را به جریان بیاندازید.

دور کردن مگس ها -کادو

اگر یک نقطه ورود آشکار (مانند توری پنجره ای که متناسب نیست) در خانه شما وجود دارد، سعی کنید از یک فن استفاده کنید. این کار مگس ها را از ورود به خانه باز خواهد داشت. قرار دادن یک فن در نزدیکی درب یا پنجره آشپزخانه، می تواند از ورود حشرات جلوگیری کند.

  1. بدانید که باید چه زمانی از کمک یک حرفه ای استفاده کنید.

دور کردن مگس ها -کادو

وجود مگس یا حشرات دیگر می تواند نشانه ای از یک مشکل بزرگتر باشد. اگر شما آنها را اغلب مشاهده کرده و یا حس می کنید تعدادشان در حال افزایش است، بهتر است از کمک یک مامور کنترل آفات حرفه ای استفاده نمایید. آنها می توانند به شما در پیدا کردن منبع غذایی ناشناخته (مانند یک حیوان مرده در داخل دیوار) کمک کنند.

منبع: thekitchn

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *