طالع بینی - کادو

طالع بینی عطر: برج سرطان (تیر)

طالع بینی عطر: برج سرطان

طالع بینی در تمام دوران ها یک راه تقریبا علمی برای پیشگویی خصوصیات اخلاقی و شخصیت شناسی است. از طالع بینی برای موارد زیادی استفاده شده است. یکی از این موارد استفاده از طالع بینی برای انتخاب عطر است. در این مطلب به طالع بینی عطر برای متولدین ماه تیر یا برج سرطان می پردازیم، به این وسیله شما می توانید برای متولدین این ماه یک هدیه مناسب تهیه کنید.

برج سرطان، تنها علامتی در زودیاک یا منطقه البروج است که تحت کنترل ماه قرار دارد، بنابراین زنانی که در این ماه متولد می شوند، بسیار خاص، عاشق، و کاملا حساس هستند.

حاکم شما ماه است، نماد تخیل و مادری است.

زنان برج سرطان بیش از حد حساس هستند، بنابراین راحتی خانه و تصورات ذهنی خود را به واقعیت جهان خارج و دنیای واقعی ترجیح می دهند. با این حال، هنگامی که این زنان از این ترس ناشناخته بزرگ رهایی یابند، پرماجرا و آزاد می شوند.

در عشق، زن برج سرطان یک زن رمانتیک و عاشق است. او در رویای امنیت و عشق همیشگی و ابدی است.

عطرهای مناسبی برای زنان برج سرطان:

زن برج سرطان با وجود روحیه عاشق مسلک خود، به عطرهایی به همان اندازه عاشقانه جذب می شود: عطرهایی با رایحه های گل نوستالژیک. عطری که یک زن برج سرطان انتخاب می کند مانند خاطرات زیبا شیرین و مست کننده است.

عطر من عاشق عشقم (I Love Love) که توسط موسچینو (Moschino) طراحی شده، عطری است که داستان عشق ماندگار، تعهد، و محبت را بیان می کند. یک عطر احساسی برای زنان حساس…

طالع بینی - کادو

یکی از گزینه های جذاب و مناسب دیگر برای زنان برج سرطان، عطر سنشوس نود (Sensuous Nude) است که توسط استی لاودر (Estee Lauder) طراحی شده است. این عطر، رایحه ای ملایم و حساس اما قدرتمند است که اثر طولانی مدتی بر روی پوست شما خواهد داشت.

طالع بینی - کادو

اگر می خواهید جهان را خیره کنید، می توانید از عطر اف فور فسینیتینگ نایت (F For Fascinating Night) که توسط سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo) طراحی شده است استفاده کنید. و مطمئن باشید که تمام توجهات را به خود جلب خواهید کرد!

طالع بینی - کادو

از آنجایی که فال یک فرد به اندازه اثر انگشتش شخصی است، در صورتی که پیشنهادات مطرح شده در این مطلب با سلیقه و علایق شما در زمینه رایحه عطر آن گونه که باید منطبق نباشد، بهتر است از یک عطرشناس حرفه ای کمک گرفته و بهترین و مناسب ترین عطر را با توجه به برج تولد خود پیدا کنید. کارشناسان عطر در کادو آماده ارائه مشاوره در زمینه عطر برای شما هستند.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *