طراحی داخلی - کادو

بازی رنگ ها در طراحی داخلی خانه

بازی رنگ ها در طراحی داخلی خانه 

دنیای رنگ چنان گستردگی و پیچیدگی دارد که در تمام وجوه زندگی انسان ها نقش مهمی ایفا می کند. استفاده از رنگ در طراحی داخلی این موضوع از اهمیت بالاتری برخوردار است. در این مطلب به بررسی رنگ در طراحی داخلی خانه می پردازیم.

  1. یک وهم بزرگ

طراحی داخلی - کادو

شما می توانید با ایجاد یک افق دروغین با استفاده از رنگ های متضاد، احساس آرامش بیشتری به فضای یک اتاق ببخشید. برای این کار، از یک سایه تیره تر در بخش پایین دیوار اتاق و یک رنگ روشن تر در بخش بالا کمک بگیرید.

  1. تغییر نقش

طراحی داخلی - کادو

سقف های رنگ شده، یک راه عالی برای بهبود ظاهر یک اتاق بدون به خطر انداختن نور فضا به شمار می روند. این ایده، فرصتی است برای آزمایش رنگ های تیره تر، به خصوص در فضاهای کوچکتر.

  1. دیواری از جنس تخته سیاه

طراحی داخلی - کادو

دیواری از جنس تخته سیاه در اتاق مطالعه، آشپزخانه، و یا اتاق خواب کودکان، یک ایده جالب و سرگرم کننده به شمار رفته و در عین حال می تواند بسیار کاربردی باشد!

  1. با جریان پیش بروید

طراحی داخلی - کادو

در هنگام رنگ آمیزی اتاق ها، در نظر گرفتن جریان اصلی خانه (از جمله اثر کلی فضا وقتی که درها باز باشند) از اهمیت بالایی برخوردار است. یک رنگ جسورانه می تواند در برابر دیوارهایی به رنگ خنثی، یک نقطه کانونی به شمار رفته و توجهات را به خود جلب کند.

       ۵٫ نرده های رنگارنگ

طراحی داخلی - کادو

شما می توانید با رنگ آمیزی نرده های پلکان، آن را به یک اثر تمثیلی خلاقانه، شیک، و زیبا تبدیل کنید. این کار بسیار آسان است: سه یا چهار سایه از رنگ مورد علاقه خود را به همراه مقدار زیادی رنگ سفید انتخاب کنید. از سایه روشن تر شروع کرده و کم کم به رنگ تیره تر برسید.

  1. از بلوک های رنگی استفاده کنید

طراحی داخلی - کادو

بلوک های رنگی، یک راه آسان برای برجسته کردن ویژگی های یک اتاق -به ویژه در آشپزخانه- به شمار می روند. در این زمینه، هیچ محدودیتی برای رنگ و شکل بلوک وجود ندارد. بنابراین، شما می توانید از رنگ مورد علاقه خود برای تغییر فضای اتاق کمک بگیرید.

منبع: idealhome

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *