ورزش - کادو

بهترین ورزش برای علامت طالع شما! (بخش اول)

بهترین ورزش برای علامت طالع شما!

تمرینات ورزشی علاوه بر اینکه باعث تناسب اندام می شوند، منبع بی نظیری برای از بین بردن استرس، برقراری ارتباطات اجتماعی، و سرگرمی ما نیز به حساب می آیند – اما تمام اینها در صورتی است که ورزش مناسبی را برای خود انتخاب کرده باشید. بنابراین بهتر است با استفاده از مطالبی که در این مقاله به شما ارائه می شود، بهترین ورزش را برای علامت طالع خود پیدا کنید، این روش یک راه حل خوب برای تضمین انجام ورزش هم خواهد بود. برای کمک به رمزگشایی آنچه که ستارگان در مورد نیازهای بدن شما ارائه می کنند، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

برج حمل (فروردین)

ورزش - کادو

 تمرینات اینتروال  :جای تعجبی ندارد که متولد برج حمل برای تمرین معمول خود، به یک ورزش سریع، هیجان انگیز و تا حدی رقابتی نیاز داشته باشد. از این رو، تمرین تاباتا، یک راه عالی برای سوزاندن چربی در یک فرد متولد برج حمل است. این تمرین سریع با فواصل زمانی خود، به هیجان انگیز بودن زمانبندی ورزشتان کمک می کند.

برج ثور (اردیبهشت)

ورزش - کادو

بدنسازی : شما فردی آرام و خونسرد بوده و بیشتر از متولدین برج های دیگر صبور هستید. همین امر می تواند بدنسازی را به بهترین گزینه موجود برای شما تبدیل کند. همچنین، بد نیست گاهی اوقات ورزشتان را به فضای باز انتقال داده و به این طریق، از اتصال به طبیعت و زمین نیز بهره ببرید. می توانید به عنوان هدیه خلاقانه دوست متولد ماه اردیبهشت خود  را در یک دوره بدنسازی ثبت نام کنید.

برج جوزا (خرداد)

ورزش - کادو

تنیس : رویه تمرینی که برای متولدین این برج انتخاب می شود، باید از تنوع بالایی برخوردار بوده و جنبه های اجتماعی مختلفی را به آنها ارائه دهد. از آنجایی که متولدین برج جوزا به صحبت کردن علاقه دارند، تنیس می تواند یک روش ایده آل برای عرق کردن و سوزاندن چربی باشد. این ورزش، ضربان قلب شما را افزایش داده و می تواند با یک راکت و توپ، هیجان زیادی به تمرینات ورزشی تان ببخشد. تنیس یکی از ورزش های مورد علاقه انسان های موفق است.

برج سرطان (تیر)

ورزش - کادو

بوکس : متولدین برج سرطان احتمالا ترجیح می دهند به جای انجام تمرین ورزشی، با یک کتاب خوب روی مبل راحتی گرم و نرمشان دراز بکشند. با در نظر داشتن این موضوع، آنها می توانند یک کلاس بوکس یا تمرین بوکس در خانه را امتحان کنند. آنها باید بدانند چه احساس خوبی دارد که نه تنها عصبانیت متولدین این ماه با ضربه به کیسه بوکس از بین می رود، بلکه مهارت هایی نیز به دست می آید که می تواند برای دفاع از خود مفید باشد.

برج اسد (مرداد)

ورزش - کادو

رقص : متولدین برج اسد، همیشه مرکز توجه جمع بوده و قلب تپنده ی مهمانی هایی که در آن شرکت می کنند، به شمار می روند! هر کاری که آنها انجام می دهند، شاهکاری در امر نمایش و لذت بردن از خود است. بنابراین، جای تعجبی ندارد که بهترین گزینه برای تمرین ورزشی آنها رقص باشد. این فعالیت بیشتر از آن که یک تمرین ورزشی باشد، یک اجرای نمایشی به شمار رفته و می تواند انرژی بالای متولدین این برج را به دیگران نیز انتقال دهد.

برج سنبله (شهریور)

ورزش - کادو

یوگا : متولدین این برج، عاشق نظم، تمرکز، و دقت هستند. و بد نیست گاهی اوقات، کمی برای آرام شدن تلاش کنند. این افراد همچنین یک عنصر حل کننده مشکلات به شمار می روند، بنابراین، پیدا کردن تمرینی که ذهن آنها را از این مشکلات همیشگی منحرف کند، بسیار مهم است. خوشبختانه، به نظر می رسد که یوگا عملا برای متولدین این برج ابداع شده است. متولدین این ماه حتی می توانند یوگا را در اداره انجام دهند.

ورزش مناسب متولدین ماه های مهر تا اسفند را می توانید در بخش دوم ببینید.

منبع: thechalkboardmag

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *