عطرهای-چوبی - کادو

بهترین عطرهای چوبی مناسب برای فصل پاییز!

بهترین عطرهای چوبی مناسب برای فصل پاییز!

نکات مهمی را باید در مورد عطرها بدانید. مثلا باید بدانید که رایحه های چوبی که به طور معمول برای پاییز یا زمستان مناسب تر به شمار می روند، بسیار غنی، سنگین، و تند و تیز هستند. عطرهای چوبی با توجه به جذابیت حسی قوی خود، از طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان برخوردار می باشند.

آروماتیک الیکسر (Aromatics Elixir)، طراحی توسط کلینیک (Clinique)

آروماتیک الیکسر - کادو

آروماتیک الیکسر، به عنوان یکی از محصولات معتبر کلینیک، یک عطر قوی و با طراوت با شخصیتی منحصر به فرد است که در گروه عطرهای چوبی قرار می گیرد. نت های بالای گیاهی در این عطر از رایحه های سبز و طبیعی وربن، سیج و بابونه تشکیل شده اند. همچنین، نت های میانی با رایحه گیلاس، گل رز، و گل های سفید، یلانگ یلانگ، و یاسمن، ترکیب شده اند. با این حال، پایه چوبی و نت های نعنای هندی، رایحه خاص و منحصر به فرد را در این عطر به وجود آورده اند. این گزینه، یک انتخاب بسیار مناسب برای افرادی است که به خاص بودن اهمیت می دهند.

کارون لابسولو (Carven L’Absolu)، طراحی توسط کارون پارفومز (Carven Parfums)

کارون لابسولو - کادو

این عطر چوبی با رایحه گلدار، از ترکیب یلانگ-یلانگ و نعنای هندی ایجاد شده و باعث خلق جذابیت در افراد می شود. رایحه شیرین و گلدار کارون لابسولو در میان رایحه تند نعنای هندی، چیزی است که شما باید در مهمانی هایی که می خواهید در آنجا ستاره جمع باشید استفاده کنید.

بادی (Body)، طراحی توسط باربری (Burberry)

بادی - کادو

بادی، یک عطر ملایم و گلدار با رایحه شیرین و چوبی است که تندی زیادی ندارد. رایحه های چوبی کشمیر و نت های گرم چوبی به کار رفته در این عطر جذاب و منحصر به فرد، بوی درخت های کاج تمیز و پرطراوت را به ذهن متبادر می کنند.

این عطر، گزینه شیک و مناسبی برای دفتر کار بوده و یک انتخاب ایده آل برای زنانی است که می خواهند در پوست طبیعی خود احساس خوبی داشته باشند.

ام ام ام ام… (MMMM…)، طراحی توسط ژولیت هز اِ گان (Juliette Has A Gun)

ام ام ام ام - کادو

این عطر شیک و منحصر به فرد، رایحه های تمشک و یاسمن را با یک رایحه چوبی و شیرین ترکیب می کند. ام ام ام ام… با استفاده از عطر و بوی نان های فرانسوی مورد علاقه شما، از نت های قنادی برجسته و خوشایندی تشکیل شده که ذائقه بویایی شما را به راحتی زنده می کنند.

نت های پایانی این عطر خاص و جذاب از رایحه های وانیل شیرین چوبی و کارامل کرمی تشکیل شده و با رایحه های نعنای هندی و چوب صندل تکمیل شده اند. اما نگران نباشید، آنها هرگز نت های قبلی رسپ بری یا تمشک را در ترکیب خود غرق نمی کنند و هر رایحه ای می تواند اثرگذاری خود را داشته باشد.

منبع: scentbird

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *