هوگو-باس - کادو

معرفی سه عطر برتر از برند هوگو باس (HUGO BOSS)

در این مطلب، به معرفی سه عطر برتر از عطرهای هوگو باس برای پاییز امسال می پردازیم. ما بر این باوریم که استفاده از رایحه های نعناع منجمد، چای وحشی، و خس خس هندی، ترکیبی را به وجود می آورد که نماینده مناسبی از سبک جذاب و منحصر به فرد این برند را به علاقه مندان ارائه می دهد.

هوگو باس، یک شرکت صاحب نام و برجسته آلمانی در زمینه طراحی کلن های مردانه به شمار می رود. شیشه های کاملا مردانه این عطرها معروفیتی کاملا جهانی دارند. در واقع، محصولات آن همچون گرین اپل (Green Apple)، و نت های آروماتیک یا معطر و نت های چوبی، نسلی از عطرهای مردانه را برای استفاده روزانه به وجود می آورند.

حالا هوگو باس، سه گام بلند دیگر در زمینه توسعه جذابیت ذاتی محصولات خود پیش رفته است: رایحه نعناع تازه و با طراوت در جدیدترین محصول خود، هوگو آیسد (HUGO ICED)، رایحه کلاسیک مرکبات در هوگو من (HUGO MAN)، و یک رایحه گرم و معطر در هوگو جاست دیفرنت (HUGO JUST DIFFERENT). هر یک از این سه رایحه، شخصیت و چشم انداز خاص و منحصر به فردی از خود ارائه داده و در عین حال نشان می دهند که چرا هوگو چنین موفقیتی را به دست آورده است.

عطر هوگو آیسد (HUGO ICE) :

هوگو آیسد (HUGO ICE) - کادو

هوگو آیسد، عطری خوشبو و باطراوت است که از ترکیب رایحه های نعناع، چای وحشی، و خس خس تشکیل شده است. اگر از رایحه های یخی و منحصر به فرد لذت می برید، و در عین حال مشتاق تجربه سبک جدیدی هستید، دیگر لازم نیست برای انتخاب این کلن شک کنید.

عطر هوگو من (HUGO MAN) :

عطر هوگو من (HUGO MAN) - کادو

هوگو من، بهترین جنبه های جهانی عطر را گرفته و آنها را در یک کلن عجیب و مهیج گرد هم آورده است. رایحه تند و پُرانرژی گرین اپل در نت بالای این عطر به کار رفته است. همچنین، قدرت خشک سدر، یک رایحه چوبی جذاب به این کلن اضافه کرده است.

عطر هوگو جاست دیفرنت (HUGO JUST DIFFERENT) :

عطر هوگو جاست دیفرنت (HUGO JUST DIFFERENT) - کادو

هوگو جاست دیفرنت، یک عطر کاملا جذاب و متفاوت است. فریزیا (نوعی گل پیازدار) در یک عطر مردانه و ترکیب رایحه نعنا با گرمای آروماتیک ریحان و چوب کشمیری. جاست دیفرنت، به قدری جسورانه و متفاوت طراحی شده که تمام انتظاراتی را که می توان از یک کل مردانه خاص و منحصر به فرد انتظار داشت، در خود جای داده است.

منبع: scentbird
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *