عطر نیش - کادو

تفاوت بین عطر نیش و عطرهای معمولی !

اصطلاحات خاص و زیادی در مورد عطر و دنیای عطرها وجود دارد. اصطلاحاتی مانند هرم عطر و … . اما آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات اصطلاح ” عطر نیش ” را در مباحثات مربوط به دنیای عطر بشنوید و به هیچ وجه معنای آن را ندانید؟ اگر جوابتان منفی است، باید بدانید که دلیلی برای خجالت وجود ندارد… امیدواریم بتوانیم در این مطلب، توضیحات کاملی در مورد اصطلاحی که اکنون به یک شعار صنعتی تبدیل شده ارائه کنیم و تفاوت عطر نیش با عطرهای معمولی را برایتان توضیح دهیم.

عطر نیش چیست؟

عطر نیش چیست؟ - کادو

بنیاد عطر (FiFi)، عطرها را براساس تعداد دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی که از یک عطر یا نام تجاری خاص موجودی داشته باشند، به “نیش” یا “عطر معمولی” دسته بندی کرده است. این به طور کلی به این معناست که اغلب عطرهایی که شما در مغازه های خرده فروشی و فروشگاه های بزرگ پیدا می کنید، در دسته عطرهای معمولی یا روزمره قرار دارند، درست مثل محصولاتی که توسط خانه های مد مانند ورا وانگ (Vera Wang)، رالف لورن (Ralph Lauren)، ورساچه (Versace) و غیره راه اندازی شده اند.

استودیوهای عطر صنعتی بوتیک که تولید خود را در مقیاس های بسیار کوچکتری انجام داده و حضورشان در مغازه های خرده فروشی برای عطرهای معمولی، کم یا ناموجود است، با عنوان نیش شناخته می شوند. شما می توانید این عطرها را در یک عطرفروشی تخصصی و یا یک بوتیک رایحه های خاص پیدا کنید.

چرا عطر نیش؟

چرا عطر نیش؟ - کادو

علاقه مندان به عطرهای نیش اغلب استدلال می کنند که این عطرها به مصرف کننده این فرصت را می دهند که از یک عطر و بوی شخصی و نامتعارف استفاده کند. بسیاری ممکن است این ادعا را داشته باشند که عطرهای نیش در واقع معادل عطرهای باکیفیت می باشد. همچنین، در عطرهای نیش توجه بیشتری به جزئیات ساخت عطر شده، و اجزای آن از بالاترین کالیبر برخوردار هستند.

چرا عطرهای معمولی؟

چرا عطرهای معمولی؟ - کادو

اما برندهای عطرهای معمولی هم مزایایی دارند. اگرچه آن ها عطرهایی منحصر به فرد و خاص نیستند، اما این موضوع در قیمت و جذابیت جمعی جبران می شود. اگر شما نمی توانید از عهده خرید بسیاری از محصولات تولیدی برندهایی مانند باس (Boss)، کارتیه (Cartier )، یا بولگاری (Bvlgari) برآیید، در عوض می توانید از عطر و بوی آن لذت ببرید!

منبع: perfume

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *