میس دیور - کادو

عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ ، عطری زنانه با رایحه ای فوق العاده

کریستین دیور یکی از برندهای معروف در تولید عطرهای فوق العاده و دوست داشتنی است. وقتی سخن از انتخاب بهترین عطر زنانه می آید قطعا عطرهای دیور (Dior) در میان این لیست هستند، یکی از تصاویر نمادینی که از زنانگی و جذابیت بالایی برخوردار است، شاید تصویر منحصر به فردی از ناتالی پورتمن (Natalie Portman) باشد. این تصویر از زیبایی های بصری متفاوت و فوق العاده ای برخوردار است: تختی از گل ها، خط چشم کلاسیک گربه ای ناتالی، و یا ته رنگ جذاب پوستش. هر چه که باشد، شخصیت برجسته خانم دیور همیشه جذابیت و زیبایی بصری خاص و منحصر به فردی را خلق و ارائه نموده است. دیور اکثرا در لیست بهترین عطرهای سال قرار دارد.

معرفی عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ (Miss Dior Absolutely Blooming)

عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ (Miss Dior Absolutely Blooming)، با طراحی ظریف، عاطفی، و عاشقانه خود، ادای دین بی نقصی به برند میس دیور به شمار می رود. از الگوی شگفت انگیز و چشمگیر بخش پشتی ظرف عطر تا پاپیون ظریف قسمت گردن آن، ویژگی های ظریف بطری عطر کاملا با حس دخترانه ای که در طراحی این عطر به کار رفته، مطابقت دارد.

معرفی عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ - کادو

معرفی عطر میس دیور - کادو

عطر میس دیور - کادو

عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ - کادو

. زیبایی بی مثال این عطر در نوستالژی موجود در آن نهفته است. رایحه های منحصر به فرد به کار رفته در این عطر به شما یادآوری می کنند که از کجا به کجا رسیده اید، چه راهی را برای رسیدن به این نقطه طی کرده اید، و اکنون چه زن قوی و مصممی هستید.

با استفاده از عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ، می توانید از احساس مثبت سبک وزنی و شادمانی که به شما هدیه می دهد، لذت ببرید. ویژگی های ظریف آن، رایحه های مشک سفید و گل صد تومانی، و ترکیبی از توت ها و گل های رز را به شما ارائه می دهد.

چگونه عطر مخصوص به خود را پیدا کنید؟

چگونه عطر مخصوص به خود را پیدا کنید؟ - کادو

اما چگونه باید عطر مخصوص به خودتان را پیدا کنید؟ تمام زنان ماهر و زیرک می دانند چه زمانی عطر ویژه خود را پیدا کرده اند. برای این کار، به ترکیبی از “حس و حال” و “لحظه” نیاز دارید. با این حال، قبل از صرف هزینه برای خرید یک عطر، بهتر است نمونه های مختلف موجود در فروشگاه را تست کنید. رایحه های مختلف، بوی متفاوتی بر روی پوست افراد مختلف دارند، بنابراین باید بدانید که عطر مورد نظر در تمام طول روز چه تغییراتی روی پوستتان خواهد داشت. و اگر اطرافیانتان در مورد “عطری که زده اید” از شما تعریف کردند، پس می توانید همان گزینه را برای خرید مد نظر قرار دهید.

با استفاده از عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ، می توانید از احساس مثبت سبک وزنی و شادمانی که به شما هدیه می دهد، لذت ببرید. ویژگی های ظریف آن، رایحه های مشک سفید و گل صد تومانی، و ترکیبی از توت ها و گل های رز را به شما ارائه می دهد.

منبع: margoandme

 

 

منبع: http://margoandme.com/beauty/miss-dior-absolutely-blooming-fragrance/

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *