عطرهای فوق العاده -کادو

انتخاب عطرهای فوق العاده برای فصل های سرد سال !

با آمدن زمستان، هر چه روزها کوتاه تر و دمای هوا پایین تر می آید، رایحه ای عجیب از پاییز و زمستان در هوا پراکنده می شود. این روز ها باید به بیرون رفت و رایحه هایی که در فضا وجود دارد را استشمام کرد و بخشی از طبیعتی بود که به رنگ های نارنجی، خاکستری و آبی درآمده است. در ماه های سرد سال ناخودآگاه به سمت چیزهایی می رویم که آرامش بخش، آشنا و گرم هستند و عطر ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. عطرهای فوق العاده مناسب برای این فصل های سرد عطرهایی با رایحه های گرم هستند. عطرهای چوبی یکی از گزینه های اصلی برای انتخاب عطر مناسب این فصل ها است.

در این مطلب، لیست کوتاهی از رایحه های زنانه و مردانه ای که ملایم و غیر رسمی بوده و برای هوای سرد مناسب هستند، به شما ارائه خواهد شد.

عطرهای فوق العاده برای خانم ها:

عطر یوث دو امبر نود (Youth Dew Amber Nude)، طراحی توسط استی لاودر (Estée Lauder)

عطر یوث دو امبر نود - کادو

این طراحی کلاسیک غنی و پرطرفدار با پیچ و تاب مدرن، از ترکیبی از رایحه های جوانه گندم، چای تازه، مگنولیا، زنجبیل، گل رز سیاه، و یاسمن تشکیل شده و یکی از لذت بخش ترین رایحه های پاییزی را از ترکیب نعناع هندی، عنبر، و شکلات تلخ به وجود آورده است!

عطر فلاوربامب (Flowerbomb)، طراحی توسط ویکتور و رالف (Victor & Rolf)

عطر فلاوربامب - کادو

امسال زمستان می توانید از جذابیت های عطری با رایحه گل های خوشبوی و ملایمی از جمله گل یاسمن، فریزیا و گل رز لذت برده و در کنار این رایحه ها، از رایحه نعناع هندی و وانیل هم در ترکیب عطرتان بهره ببرید.

عطر اوپیوم (Opium)، طراحی توسط ایو سنت لورنت (Yves Saint Laurent)

عطر اوپیوم - کادو

این عطر جذاب، هیچ گاه قدیمی نشده و هنوز هم طرفداران بی شمار خود را دارد. اوپیوم، هنوز هم از ترکیب خیره کننده ای از گل های خوشبو و رزین های عنبر استفاده کرده و یک عطر غنی و سرشار از رایحه ادویه های پاییزی به شمار می رود.

عطرهای فوق العاده برای آقایان:

عطر فارنهایت ابسولوت (Fahrenheit Absolute)، طراحی توسط کریستین دیور (Christian Dior)

عطر فارنهایت ابسولوت - کادو

این عطر در واقع نسخه ارتقا داده شده ای از عطر فارنهایت محبوب دیور به شمار می رود! فارنهایت ابسولوت، با رایحه های جذاب گل بنفشه، عود، و چوب صندل، بهترین گزینه عطر برای رفتن سر قرار یا نشستن روبروی یک آتش دنج در خانه خواهد بود!

عطر تغ دهرمس (Terre d’Hermes)، طراحی توسط هرمس (Hermes)

عطر تره دهرمس - کادو

تره، بوی رعد و برق، میوه های مرکبات، و خاک تازه را برایتان به ارمغان می آورد. ترکیب طبیعی رایحه های گریپ فروت، فلفل، گوجه فرنگی، سدر، بنزوئین، نعناع هندی، و خس خس، جوایز معتبری در این صنعت کسب کرده و مطمئنا شما را هم عاشق خود خواهند کرد!

عطر لندن فور مِن (London for Men)، طراحی توسط بربری (Burberry)

عطر لندن فور مِن - کادو

بربری لندن، عطر ایده آلی برای فضای باز و طبیعت، و گوش دادن به خش خش برگ های خشک شده زیر پاها است. این عطر، ترکیبی از رایحه های دارچین، فلفل، پورت، قارچ، چرم، و برگ توتون و تنباکو بوده و یک عطر قوی و مردانه را برای علاقه مندان خلق کرده است.

عطر ام سون(M7)، طراحی توسط ایو سنت لارنت (Yves Saint Laurent)

عطر ام سون - کادو

هیچ چیزِ شرم آور و تاریخ گذشته ای در مورد ام سون وجود ندارد! شما می توانید احساس گرمای آرامش بخشی را از ترکیب رایحه های ماندارین، عنبر، قارچ، جو، و رایحه چوب های خوشبو و پاییزی دیگر حس کنید. این عطر خاص و جذاب، انتخاب ایده آلی برای شب های عاشقانه به شمار می رود.

منبع: perfume

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *