بهترین عطر - کادو

چگونه بهترین عطر و ادکلن را برای خود انتخاب کنید؟ (بخش اول)

زمانی که برای خرید بهترین عطر به مغازه های موجود عطر فروشی می روید، با حجم زیادی از پیشنهادات و نظرات مواجه می شوید که بخش عمده ای از آن ها ذهنتان را درگیر می کنند. در این مطلب راه هایی برای انتخاب بهترین عطر و ادکلن به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید با استفاده از این روش های بهترین انتخاب را داشته باشید. این مهم است که بدانید چگونه یک عطر را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

آن را امتحان کنید، اما بلافاصله نخریدش

آن را امتحان کنید، اما بلافاصله نخریدش - کادو

ممکن است آن را امتحان کرده و به عطر مورد نظر علاقه مند شوید و بفکر کنید این بهترین عطر مناسب شما باشد، اما بهتر است از وسوسه خرید صرف نظر کرده و صبر کنید. در عوض، یک نمونه کوچک از عطرها را گرفته و چیزی که واقعا دوست دارید را انتخاب کنید. حتما خودتان هم اذعان می کنید که همین حالا هم یک یا چند عطر در خانه دارید که نمی خواهید به خاطر رایحه متفاوتش از آنها استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است عطر را قبل از خرید امتحان کنید، اما آن را بلافاصله خریداری نکنید. به علاوه، چند ساعت طول می کشد تا بوی واقعی عطر با بدنتان هماهنگ شود.

از یک دوست کمک بگیرید: استفاده از یک نظر ثانویه می تواند به شما کمک کند تا بهتر فکر کرده و در مورد خرید تصمیم گیری کنید! از دوستان و یا اعضای خانواده خود بخواهید نظرشان را در مورد بوی عطر مورد نظر روی بدنتان بگویند.

از فروشگاه های آنلاین خرید کنید

از فروشگاه های آنلاین خرید کنید - کادو

چرا وقتی که می توانید تنها کسری از هزینه محصول را پرداخت کنید، قیمت کامل آن را بپردازید؟ واقعیت این است که راه های ارزان تری برای خرید یک عطر خاص وجود دارد. یکی از این راه ها خرید از فروشگاه های آنلاین عطر و ادکلن است که در بسیاری از مواقع تخفیف های مناسبی بر روی عطر و ادکلن اعمال می کنند.

بهترین عطر مناسب خود را انتخاب کنید

بهترین عطر مناسب خود را انتخاب کنید - کادو

انتخاب یک عطر کامل ، کار ساده ای نیست. چیزی که ممکن است شما در مورد عطرها ندانید این است که چهار نوع مختلف از عطرها با غلظت های مختلف وجود دارند که شما می توانید عطرتان را از یکی از این چهار دسته انتخاب کنید. این چهار دسته عبارتند از ادو تویلت، ادو پرفیوم، ادو کلن، و اسپری.

بیایید با ادو تویلت شروع کنیم

7efbecd34bed842125ad02864d4c7734

این عطرها معمولا نسبت به ادوکلن یا اسپری، ترکیب های ضعیف تری بوده و غلظتشان معمولا بین ۵ تا ۱۵ درصد است. البته، این عطر به اندازه ادو پرفیوم ماندگاری ندارد، پس اگر شما به دنبال چیزی هستید که در تمام طول روز ماندگار باشد، بهتر است از ادو پرفیوم استفاده کنید.

عطرهای ادوپرفیوم، رایج ترین عطرهای موجود بوده و غلظتی بین ۱۵ تا ۲۰ درصد دارند. این بدان معنا است که بوی این عطر از ماندگاری بالاتری برخوردار خواهد بود.

از طرفی، ادوکلن اغلب با ادو تویلت اشتباه گرفته می شود، زیرا این دو، درصد غلظت مشابهی دارند. با این حال، ادوکلن با غلظتی در حدود ۳ تا ۸ درصد، گزینه ضعیف تری می باشد.

در نهایت، اسپری ها ضعیف ترین گزینه موجود در رده عطرها به شمار می روند. غلظت این ترکیبات به طور معمول بین ۱ تا ۳ درصد بوده و به همین دلیل، ارزان قیمت ترین عطرهای موجود هستند. اسپری ها، حس تازه و با طراوتی داشته و نسبت به ادو تویلت یا ادو پرفیوم ماندگاری کمتری دارند.

در بخش دوم می توانید نکات بیشتری را در این مورد بخوانید.

منبع: designmom

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *