mlasma

جوان ماندن : از آرزو تا واقعیت!

راه های ساده ای برای جوان ماندن

آیا شگفت انگیز نبود اگر می توانستید زمان را به عقب برگردانید؟ اگر به روزهایی برمی گشتید که جوان بودید و به راحتی و بدون هیچ مشکلی به خواب رفته و به حدی انرژی داشتید که نمی دانستید با آن چه کنید! بدیهی است که ما نمی توانیم زمان را به عقب برگردانیم، اما قطعا چند راه ساده برای کم کردن سرعت آن وجود دارد. یا به عبارتی کم کردن سرعت اثرات زمان بر ما. ژن های ما عاملی کلیدی در روند پیری هستند، اما شیوه زندگی نیز نقش فوق العاده مهمی در این امر ایفا می کند.

واقعیت این است که حتی ساده ترین تغییرات در شیوه زندگی نیز می تواند تفاوت بزرگی در نحوه پیری جسم، و ظاهر و احساس شما در طی گذر زمان ایجاد کند. به عنوان مثال، فعال ماندن و پیروی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل، به شما کمک می کند تا برای مدت زمان بیشتری جوان باقی بمانید. البته رفتن به باشگاه یا شنا کردن، به انگیزه بالا و همچنین، زمان زیادی احتیاج دارد. خواسته های خانواده و زندگی مدرن هم ممکن است باعث شود که پیروی همیشگی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل، یک چالش سخت باشد.

جوان

متاسفانه، صبحانه نخوردن و صرف غذاهایی چون فست فودها در طول روز، نیازهای بدن شما را (تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز) تامین نخواهد کرد. همچنین، این واقعیت وجود دارد که ذخیره مواد مغذی بدن همین طور که سن ما بالاتر می رود، به تدریج تخلیه شده و به همین دلیل است که معمولا احساس می کنید انرژی لازم برای فعالیت و حرکت را ندارید. خوشبختانه، یک راه حل ساده برای پیری مناسب وجود دارد و آن، مصرف یک مکمل غذایی به عنوان یک راه طبیعی برای کمک به پر کردن دوباره سطوح مواد مغذی حیاتی می باشد.

جوان

برای مثال، روغن کبد ماهی (شامل ایکوزاپنتانوئیک (EPA) و اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA))، یک منبع غنی از امگا ۳ می باشد. تاثیر مثبت این اسیدهای چرب ضروری در حمایت از مغز سالم، قلب و عملکرد چشم، ثابت شده و از بدن شما در برابر گذشت زمان محافظت خواهد کرد. مصرف یک مکمل روزانه حاوی روغن های دریایی، یک راه ساده برای کمک به حمایت از بدن خود در طول گذر زمان و انجام فعالیت های مورد علاقه می باشد.

این فعالیت می تواند بازی با کودکان یا نوه هایتان، و یا قدم زدن در پارک با یک دوست قدیمی باشد. در واقع، سپری کردن وقت خود با عزیزانتان، بهترین درمان ضد پیری است. زیرا همین لحظات ارزشمند در زندگی، به ما در مورد آنچه که واقعا اهمیت دارد یادآوری می کند: سلامتی و شادی ما و عزیزانمان.

جوان

مراقبت از بدنتان به این معناست که شما قادر خواهید بود در آینده از لحظات بیشتری لذت برید. این حقیقت، کلید اصلی داشتن ظاهر و ذهنی جوان تر برای مدت طولانی تر است. به همین سادگی…!

منبع : lifehack
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *