4252

بهترین هدیه به دوستانی که به سلامت خود اهمیت می دهند

۱۱ ایده خلاقانه خرید بهترین هدیه برای دوستانی که به سلامت خود اهمیت می دهند

در این مطلب، لیستی از ایده های خلاقانه ای که می توانند به سادگی و در آخرین لحظه برای دوستان علاقه مند به سلامت و تناسب اندام تهیه شوند را مشاهده خواهید کرد. بهره گیری از نکات مطرح شده در این متن به شما کمک خواهد کرد تا بهترین هدیه را، حتی برای دوستان مشکل پسند خود انتخاب و تهیه نمایید.

 

 1. عضویت باشگاه بدنسازی

این هدیه ممکن است انتخابی کاملا بدیهی و واضح به نظر برسد، اما برای افرادی که زمان بسیار زیادی از زندگی خود را به تمرین در باشگاه اختصاص می دهند، این می تواند بهترین هدیه و کاربردی ترین انتخاب موجود باشد (به یاد داشته باشید که این هدیه برای دوستانی که عادت ندارند به طور منظم به باشگاه بروند، انتخاب مناسبی نمی باشد. زیرا می تواند پیام بی ادبانه ای را منتقل سازد.)

 

 1. جلسه خصوصی آموزش یک ورزش خاص و یا کلاس بدنسازی

حتی باشگاه رو های با تجربه نیز می توانند از یک جلسه خصوصی با یک مربی شخصی بهره فراوانی ببرند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سری به باشگاه زده و نام دوست خود را در کلاس مورد علاقه اش ثبت نمایید.

بهترین هدیه

 1. یک بطری آب جدید

این انتخاب، یک هدیه ساده و ضروری و در عین حال بهترین هدیه می باشد. یک بطری آب با کیفیت، یکی از متعلقات اصلی کیف باشگاه بوده و می تواند با بسیاری از مواد مورد نیاز و موثر در زمینه بدنسازی و تناسب اندام (مانند آب، آبمیوه، محلولهای پروتئینی، و غیره) پر شود. می توانید مقداری برچسب حروف الفبا نیز به این هدیه اضافه کنید تا دریافت کننده آن بتواند نام خود را روی لوازمش بچسباند.

 

 1. کیت بدنسازی

این هدیه، ترکیب کاملی از خرید متفکرانه و بدون زحمت می باشد. کافی است سری به فروشگاه لوازم ورزشی محل زده و یک کیت شخصی برای دوست خود تهیه نمایید. برای این کار، می توانید یک کیف ورزشی جدید انتخاب کرده و آن را با همه یا برخی از موارد زیر پر کنید: حوله باشگاه، تشک یوگا، مجله راهنمای ورزشی، توپ لاکراس (برای گرم کردن عضلات گرفته)، گام شمار و… .

بهترین هدیه

 1. کلاس یوگا

تمام افراد شاغل و یا حتی غیرشاغل به کاهش یا از بین بردن استرس روزانه خود، علاقه زیادی داشته و از دریافت هدیه ای متناسب با این هدف استقبال می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سری به باشگاه زده و عضویت ده جلسه (به عنوان مثال) کلاس یوگا را به عنوان هدیه ای باارزش برای دوست خود تهیه نمایید. نکته مثبت این هدیه این است که می توانید نام خود را نیز در این ده جلسه ثبت نموده و همراه با دوست خود از آرامش حاصل از این جلسات بهره ببرید.

 

 1. کلاس اسکی

اگر در منطقه محل زندگی شما مکانی برای اسکی وجود دارد، یکی از بهترین هدیه ها می تواند ثبت نام آنها در کلاس آموزشی اسکی باشد. شما با این کار، آنها را به انجام تجربه های جدید و هیجان انگیز دعوت خواهید کرد.

 

 1. سبد هدیه غذاهای فانتزی

شما می توانید در این سبد هدیه زیبا و هیجان انگیز، مجموعه ای از مواد غذایی سالمی که دوستتان برای خود خریداری نمی کند، گرد هم آورید. روغن های حاوی زیتون برای سالاد (با طعم هایی چون ریحان و یا سیر)، نان غلات صنعتی، و ادویه جات نامتعارف ولی سالم، می توانند یک سبد هدیه متفاوت و سالم را برای دوستتان به ارمغان آورند.

بهترین هدیه

 1. پختن غذای خانگی و سالم

برای آن دسته از دوستان و اعضای خانواده که مشغله کاری و شغلی فراوانی دارند، ترتیب دادن یک “شام” ساده اما خانگی، می تواند تاثیرگذارترین و بهترین هدیه باشد. این کار می تواند آنها را ترغیب کند تا در کنار مشغله های روزانه زندگی، مقداری از وقت خود را نیز به تهیه غذاهای ساده و سالم خانگی اختصاص دهند.

 

 1. پودر پروتئین

این ماده یکی از آن موادی است که هر ورزش دوست جدی، به خرید آن نیاز دارد. اما برچسب قیمت این مواد می تواند روند خرید را دچار مشکل سازد! بهترین کار این است که برند تجاری مورد علاقه دوست خود را شناسایی کرده، و آن را با آرزوی خوشحالی و موفقیت بیشتر به او هدیه دهید.

 

 1. جوراب مخصوص بدنسازی

این گزینه، بهتر از چیزی است که در ظاهر به نظر می رسد! شما می توانید نوع مناسبی از یک جوراب بخصوص را با توجه به رشته ورزشی و فعالیت های مورد علاقه دوست خود انتخاب کنید. اگر دوست شما اهل یوگاست، جوراب مخصوص یوگا را برای او تهیه نمایید. اگر فعالیت مورد علاقه او دویدن است، یک جوراب عایق رطوبت، می تواند انتخاب مناسبی باشد. برای وزنه برداران جدی نیز می توانید یک جوراب کتان بلند تهیه نمایید. اگر نمی خواهید هدیه شما تنها یک جوراب باشد، می توانید خلاقیت به خرج داده و یک بسته هدیه متشکل از یک جفت کفی کفش جدید، بند نئونی، یک جفت دستکش برای آب و هوای سرد بعد از تمرینات در فضای باز، و یا یک کیف و کفش پارچه ای جدید گردآوری کنید.

 

 1. لوازم جانبی یوگا

بلوک، بند، و حوله مخصوص یوگا، سه لازمه ورزش یوگا بوده و هر فردی که به این ورزش علاقه مند باشد، می تواند از این لوازم استفاده فراوانی نماید. سعی کنید رنگ این آیتم ها را هماهنگ با هم انتخاب کرده، بلوک را دور حوله یوگا پیچیده، و از بند مخصوص یوگا به عنوان روبان هدیه استفاده نمایید.

 

 

منبع: greatist