لباس مردانه - کادو

لباس مردانه پاییزی:انواع سبکها

راهنمایی بر سبک لباس مردانه پاییزی 

در این مطلب انواع سبک های لباس مردانه به شما معرفی می گردد که می توانید با توجه به موقعیت های مختلف از آن استفاده نمایید.

سبک خلبانی (AVIATOR)

ژاکت خلبانی که زمانی به طور انحصاری توسط خلبانان نظامی پوشیده شده و در حال حاضر، یکی از اجزاء اصلی سبک مد و استایل مردانه به شمار می­رود، پاییز سال ۲۰۱۶ در کانون توجه طراحان مد قرار داشت. شما می­توانید برای دستیابی به یک سبک ظاهری شیک و جذاب، این قطعه خاص و منحصر به فرد را با اکسسوری یا لوازم جانبی متفاوتی (به عنوان نمونه، با لوازمی که در تصویر می بینید) ترکیب نمایید.

لباس مردانه - کادو

سبک پوششی به رنگ مسی (COPPER HUES)

رنگ مسی (قرمز مایل به قهوه­ ای) می ­تواند در مقایسه با رنگ­ هایی چون سیاه و آبی سرمه ­ای، گزینه ­ای کاملا متفاوت و در عین حال برازنده به شمار رود. این رنگ پاییزی، یک مکمل بسیار مناسب برای ترکیب با رنگ ­های خنثی می ­باشد. اگر شما اهل تجربه ترکیب­ های جدید در لباس مردانه نیستید و یا یک سبک ساده­ تر را ترجیح می­ دهید، می­ توانید به جای انتخاب لباس هایی با این رنگ، اکسسوری های خود را به رنگ مسی برگزینید.

لباس مردانه - کادو

سبک مونوکروم یا تک ­رنگ (MONOCHROME)

این سبک لباس مردانه تک ­رنگ فصلی می­ تواند قدرت خود را در خلوص خود پیدا کند. برای این کار بهتر است یک تن رنگ کامل را انتخاب کرده و لوازم جانبی سیاه و سفیدی را برای ایجاد خطوط ساده و خاص به پوشش خود اضافه نمایید.

لباس مردانه - کادو

سبک غیررسمی هوشمندانه

از آنجایی که امروزه، تمرکز سبک لباس ­های مردانه به طور فزاینده ­ای از کت و شلوار دور شده است، سبک ­های میانه رسمی و غیررسمی به طور قابل توجهی افزایش یافته ­اند. در این راستا، راه مناسبی برای برخورداری از یک ظاهر برازنده و در عین حال تا حدودی اسپورت و غیررسمی وجود دارد. این راه می­ تواند ترکیبی از قطعات ورزشی و اسپورت، لباس­ های غیررسمی اما لوکس و برازنده، و کفش­ های اسپورت و ورزشی ساخت برندهای معروف باشد.

لباس مردانه - کادو

صرف­ نظر از شیوه ­ای که شما این سبک­ های برجسته را در پوشش خود به کار می­ گیرید، به یاد داشته باشید که سبک پوششی خاصی که اتخاذ می کنید باید برای موقعیت یا مناسبت موردنظر مناسب باشد.

منبع: thelittlelink

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *