ترکیب رنگ دکوراسیون - کادو

چه ارتباطی بین ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق و صبح زود بیدار شدن وجود دارد؟

توصیه های برای ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب

من جز کسانی که صبح زود بیدار می شوند نیستم، اگرچه همسر و فرزندم به محض زنگ خوردن ساعت از خواب بیدار می شوند، من تا آخرین ثانیه ممکن می خوابم، در حین صبحانه خوردن و دوش گرفتن هم تقریبا خواب هستم. در طول مدت صبحانه خوردن با کسی صحبت نمی کنم. اما مشاوره در زمینه ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب برای زودتر بیدار شدن برای من جواب داد. توصیه می کنم ادامه این مطلب را بخوانید و به توصیه های من عمل کنید.

دکوراسیون اتاق - کادو

  1. برای دیوارهای اتاق خود یک رنگ شاد انتخاب کنید.

تا به حال اتاقی به رنگ ارغوانی یا سبز خزه ای داشته اید؟ رنگی انتخاب کنید که نور را منعکس کند و از درون روشن و شفاف باشد. زرد روشن انتخاب واضحی ست، اما نه به رنگ تاکسی بلکه به رنگ کره ای؛ مطمئنا نمی خواهید هنگام بیدار شدن از تابش نور خورشید شوکه شوید.

دکوراسیون اتاق - کادو

رنگهایی مانند صورتی ملایم در ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب، مانند آنچه در این عکس می بینید، هم می توانند طلوع آفتاب را برای شما دلپذیرتر کنند.

 

دکوراسیون اتاق - کادو

  1. تا می توانید به نورگیر بودن اتاق توجه کنید.

بدن انسان با نور آفتاب آرامش می گیرد. هر چه نور بیشتری در نزدیکی تخت خواب خود داشته باشید بهتر است. اگر خانه شما مشرف به خانه دیگری نیست مانند عکس فوق می توانید به راحتی و با فراغ بال پنجره ها را بدون پرده رها کنید؛ البته به این نکته هم توجه کنید که در هنگام شب تاریکی زیاد شما را نترساند.

دکوراسیون اتاق - کادو

چنانچه به دنبال فضای شخصی بیشتری هستید یا تمایل ندارید نور خیابان به خانه شما نفوذ کند، می توانید در ترکیب رنگ دکوراسیون اتاق خواب خود مدرن تر عمل کنید. به آنچه در این تصویر می بینید دقت کنید؛ با کنترل از راه دور این پرده های رنگی را تغییر داده و رنگ دلخواه خود را در اتاق داشته باشید.

دکوراسیون اتاق - کادو

  1. ساعت شماطه دار خود را در جای مناسبی قرار دهید.

اگر چنین فضایی را هنگام بیدار شدن ببینید (مانند عکس فوق) هرگز دوست ندارید دوباره به خواب روید. بنابراین توصیه من این است که ساعت خود را در پشت پنجره ای با چشم اندازی زیبا و یا جلوی یک تابلو نقاشی کم نظیر قرار دهید. جایی که چشمان نیمه خواب شما را باز کند !

 دکوراسیون اتاق - کادو

  1. فضایی برای یک میز مخصوص قهوه در نظر بگیرید.

میزه قهوه علاوه بر ایجاد فضایی لوکس برای اتاق خواب شما، کمک می کند به محض بیدار شدن راحت تر از از تخت خواب و ز زیر پتو بیرون بیایید. یک قهوه ساز معمولی هم برای اتاق خود خریداری کنید تا قهوه مطلوب تان را صبح زود فراهم کنید.

دکوراسیون اتاق - کادو

  1. گوشه ای از فضای اتاق خود را به مطالعه اختصاص دهید.

فرقی نمی کند مجله بخوانید یا از با تبلت و موبایل هوشمند خود چیزی را بخوانید؛ مطالعه در هنگام صبح کمک می کند از استرس شما کاسته شود و مجبور نشوید با عجله روز خود را شروع کنید.

دکوراسیون اتاق - کادو

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *