ولنتاین-کادو

ولنتاین و چند حقیقت بسیار جالب در مورد آن

ولنتاین و چند حقیقت بسیار جالب در مورد آن

روز ولنتاین یا روز عشاق، ۱۴ فوریه هر سال است که در این روز خانم ها و آقایان به نشانه عشق و محبت به هم هدیه هایی می دهند که اغلب عروسک، شکلات و … است. ایده های کادویی ولنتاین زیاده و همچنین تاریخچه ولنتاین هم بسیار جالب و خواندنیه.

در این ویدیو به شما چند حقیقت جالب در مورد این روز می بینید از جمله اینکه به طور میانگین مردها ۱۳۳ دلار برای شخص مورد علاقشون و خانم ها ۵۶ دلار برای شریکشون  در این روز خرج می کنن و بهتره اینو بدونید که زوج هایی که ازدواج نکرده اند به طور میانگین ۲۰ تا ۳۰ دلار بیشتر از زوج هایی که ازدواج کرده اند در این روز خرج می کنند.

بیشتر از ۱۴۵ میلیون کارت تبریک هرساله در روز ۱۴ فوریه به فروش می رسه. ۶۴ درصد از مردان و ۳۶ درصد از زنان برای روز ولنتاین گل می خرن. ۲۲ درصد از زنان علاقمندند در این روز جواهرات هدیه بگیرند و ۱۸/۹ درصد از از مردان ببرای خرید جواهرات در این روز برنامه ریزی می کنند.

۱۲/۶ درصد از زنان علاقمند به دریافت کارت هدیه هستند در حالی که ۷۹/۹ درصد از مردان کارت هدیه می دهند. ۸/۹ درصد از در این روز علاقمندند به مسافرت بروند در حالی که فقط ۵ درصد مردان برای پول خرج کردن در مسافرت برنامه ریزی می کنن. ۸/۶ درصد از زنان دویت دارن تو این روز لباس هدیه بگیرن در حالی که ۷/۷ درصد از مردان برای هدیه لباس می خرند.

۲۰/۳ درصد از مردان دوست دارن در روز ولنتاین شکلات هدیه بگیرند. ۲۶ درصد از مردان خواهان هدیه گرفتن وسایل الکترونیکی هستن و ۴۷ درصد از مردان میخوان برای روز ولنتاین بیرون شام بخورن.

شما برای این روز چه برنامه ای دارید؟ یه شام، شکلات، گل یا همه اون ها؟

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *