ولنتاین-کادو

کوکی قلبی خوشگل مخصوص ولنتاین درست کنید

کوکی قلبی خوشگل مخصوص ولنتاین درست کنید

برای ولنتاین می تونید خودتون کوکی قلبی بپزید و اون تزیین کنید و اینجوری این روزو جشن بگیرید یا این کوکی های خوشگل و دوست داشتنیو کنار هدیه ولنتاین بدید. پخت این کوکی ها اصلا کار پیچیده ای نیست و می تونید به راحتی اون ها رو درست کنید و ازشون لذت ببرید.

توی این ویدیو تمام مراحل رو بهتون یاد میدیم و می تونید با دنبال کردن قدم به قدم این ویدیو این کوکی هارو درست کنید.

در ابتدا کوکی های قلبی رو بپزبد و قبل از تریینش بذارید خنک بشه. از بلورهای ایزومالت استفاده کنید و اون هارو توی یه ماهیتابه بریزید و روی حرارت ملایم قرار بدید. یک سوم پیمانه آب اضافه کنید و تا یکدست شدنش منتظر بمونید.

قلب هارو روی کاغذ روغنی بذارید و ایز.مالت داغ رو وسز قلبا بریزید. اجازه بدید ایزومالت کاملا خشک بشه.

اطراف قلب رو با خمیر آیسینگ یه خط نازک بکشید و اونو پر کنید. وقتی آیسینگ هنوز خشک نشده، با آیسینگ قرمز روی کوکی نقطه بذارید و بعد با وصل کردن نقطه ها به هم اون هارو به قلب تبدیل کنید. بعد از خشک شدن آیسینگ اطراف قلب وسطی با آیسینگ محکم تر نقاط ریزی بذارید.

گل های رز کوچیکی که از قبل با آیسینگ درست کردید رو یه گوشه قلب بچسبونید و با آیسینگ سبز براشون برگ بذارید.  بعد از این مرحله، اطراف قلب بزرگتر رو با نقاط کوچک پر کنید.

می تونید کوکی قلبی دیگه ای که دارید رو به این صورت تزیین کنید که در ابتدا اطراف قلبو با آیسینگ بکشید و وسط قلب رو پر کنید. وقتی هنز آیسینگ خیسه یه قلب قرمز روش بکشید و اجازه بدید کاملا خشک بشه. بعد دوتا قلب دیگه روی هم روی کوکی بکشید و در نهایت اطراف قلب رو با نقطه پر کنید.

این کوکی ها می تونه ایده خیلی خوبی برای روز ولنتاین باشه، حتما این ویدیو رو ببینید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *