کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

ایده های خلاقانه و متنوع برای کارت پستال تبریک روز ولنتاین (بخش اول)

 انواع کارت پستال تبریک روز ولنتاین و ایده هایی برای آن

ساخت کارت پستال روز ولنتاین یا همون روز عشق اهمیت خیلی زیادی داره و تو خیلی از کشورها یک الزام محسوب می شه؛ بنابراین کارت پستال های متنوع و جالبی در سطح بین المللی مختص این روز وجود داره که می تونید هم از بیرون تهیه کنید و هم خودتون توی خونه خیلی از اونها رو درست کنید. برای همین تو این مطلب و تصاویر جالبی که از انواع کارت پستال تبریک روز ولنتاین براتون گذاشتیم با ما همراه باشید.

کارت پستال تبریک روز ولنتاین با دستور زبان مضحک (Funny Grammar Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

برای کسانی که هرگز قواعد دستور زبان سالهای ابتدایی را فراموش نکرده و هرگز در این مورد دچار اشتباه نشده اند (حتی در پیام های متنی!)، یک کارت خلاقانه و خنده دار وجود دارد که به طرز ماهرانه ای از این استعداد آنها تعریف کرده و آن را دست مایه­ ی ابراز عشق قرار داده است.

کارت ولنتاین اجباری (Obligatory Valentine’s Day Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

اگر یکی از شما (یا هر دویتان)، علاقه­ی بسیار زیادی به ابراز احساسات (به طور کلی، یا در روز ولنتاین) ندارید، پس می توانید اجازه دهید این کارت ساده به جای شما در تاریخ ۱۴ فوریه صحبت کند. نوشته های روی این کارت با جوهر صورتی نئون بر روی یک پس زمینه­ی سفید چاپ شده است.

کارت تیندر (Tinder Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

با وجود انواع مختلفی از برنامه های آشنایی اجتماعی (تیندر (Tinder)، مچ (Match.com)، بامبل (Bumble)، و غیره)، این کارت تبریک مدرن و به روز ارتباط بسیاری با درصد زیادی از روابط امروزی دارد. روابط حاصل از این برنامه ها ممکن است غیر جدی و گاهی حتی سطحی باشد، اما این کارت به فرد مورد نظر شما این حقیقت را انتقال می دهد که او ارزش بالایی دارد و شما از بودن او در زندگی خود احساس خوش شانسی می کنید.

کارت اسریراچا(سس قرمز تند) (Sriracha Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

این کارت می تواند برای تمام افرادی که اعتیاد جدی و شدیدی به سس قرمز تند دارند، یک انتخاب مناسب و رمانتیک باشد. این کارت منحصر به فرد، با الهام از یک بطری سس قرمز گرم و تند و با یک نقش برجسته جذاب ساخته شده است. این بطری به جای آرم معمول، از یک پیام جذاب برخوردار است: “تو جذاب تر از سس قرمز تند هستی!” درون کارت می تواند با یک پیام شخصی مانند “روز ولنتاین مبارک” یا غیره پر شود.

کارت ولنتاین عزیز (Dear Valentine Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

اگر شما هم نمی توانید کلمات درست و مناسبی را برای ابراز عشق خود به شریک زندگی تان انتخاب کنید، اجازه دهید این کارت تبریک راهنمای شما برای روز ولنتاین باشد. در این کارت، می توانید در جواب به جمله­ی “من فکر کردم که تو باید بدانی که:” و “بنابراین من اینها را برای تو ارسال می کنم:”، گزینه های عاشقانه­ی متفاوتی را انتخاب کرده و عشق خود را با آن خوشحال کنید.

کارت ولنتاین ۹ زندگی (Nine Lives Valentine’s Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

اگر فرد مورد نظر شما از گربه نگهداری می کند، و یا قبل از شما، همدم شماره یک او گربه بوده است، این کارت ولنتاین می تواند یه انتخاب مناسب برای او باشد. بخش جلویی این کارت، از تصویر دو گربه و کلمات “من می خواهم تمام ۹ زندگی ام را با تو باشم” تشکیل شده است. این کارت به فرد مورد نظرتان یادآوری خواهد کرد که ترجیح می دهید فقط با او باشید؛ و نه با هیچ فرد دیگری.

کارت تبریک جادویی (Yellow Owl Workshop Lapel Pin Magic Card)

کارت پستال تبریک روز ولنتاین - کادو

اگر شما به طور کلی در روز ولنتاین اقدام به تبادل هدایا نمی کنید، می توانید این کارت را برای اولین بار انتخاب نمایید. بر روی این کارت رنگارنگ نوشته شده: “تو، سحر و جادوی من هستی”. برای چاپ این تصاویر از تکنیک ریسوگراف استفاده  شده، که به معنای استفاده از جوهر گیاهی می باشد.

منبع: realsimple

 

از پکیج های کادویی ولنتاین “کادو” دیدن کنید…

کارت پستال - کادو

http://kado.ir/valentine/index.html
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *