بهترین عطر - کادو

بهترین عطر برای شما چه عطری ست؟

بهترین عطر برای شما چه عطری است؟

وقتی قراره یه عطر جدید برای خودتون انتخاب کنید، سه نکته رو همواره باید مد نظر داشته باشین. این کار یک فرایند هست که حتما باید ازش پیروی کنید تا بهترین و مناسب ترین عطر رو انتخاب کنید. در ادامه این پست و ویدیو آموزشی زیر به شما می گیم که بهترین عطر برای شما چه عطری هست و چرا؟

بهترین عطر - کادو

 توصیه اول من این هست که سبک زندگی تون رو در نظر بگیرید و اینکه قرار هست با انتخاب یک رایحه چه تاثیری روی فضای اطراف و اطرافیانتون بذارید. عطری که در طول روز استفاده می کنید باید ملایم تر و عطر شب و موقعیت های مهم باید قوی تر و تاثیر گذارتر باشه. یادتون باشه که حس بویایی رابطه خیلی قوی با خاطره و ذهنیت افراد داره حتی بیشتر از بینایی. پس از این فرصت استفاده کنید. پیشنهاد می شه با عوض شدن فصل هم عطرتون رو تغییر بدین در فصل تابستان از عطرهای خنک با رایحه گلی و در زمستان عطرهای گرم و تند استفاده کنید.

دومین توصیه تحقیق کردن هست. مثلا خود من فکر نمی کردم از بوی گل رز خوشم بیاد اما در واقع فرمولی که توی عطر استفاده می شه خیلی مهم است. بستگی داره از یه رایحه به چه اندازه استفاده شده باشه. تمام رایحه ها رو بشناسید رایحه ها به چهار دسته کلی تقسیم می شن: گلی، خنک، چوبی و گرم و تند. یا سرچ کنید و یا از کسانی که توی فروشگاهها هستن کمک بگیرید تا ببینید چه پیشنهادهایی به شما می شه. حتی گاهی رایحه هایی که دوست ندارید رو هم انتخاب کنید، چون ممکنه بهتون عطری پیشنهاد بشه که تا بحال استشمام نکرده باشین و خیلی خوشتون بیاد.

در نهایت سومین توصیه برای انتخاب بهترین عطر این هست که برای این کار وقت بگذارید. هر عطری سه تا نوت داره نوت بالایی، نوت میانی و نوت پایه. نوت بالایی به محض اینکه عطر رو بزنید به مشام تون می رسه اما اگه خوشتون اومد عجله نکنید از فروشگاه بیرون برید و کمی قدم بزنید. نوت پایه نوت اصلی یک عطر هست که بیشترین ماندگاری رو داره و به مدت طولانی با شما می مونه. اجازه بدید اون نوت به مشامتون برسه.

و فراموش نکنید هنگام خرید عطر بیشتر از سه تا عطر رو در یک زمان امتحان نکنید چون باعث می شه دیگه بو رو به خوبی نتونید تشخیص بدین.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *