بهترین عطرهای مردانه - کادو

معرفی بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷

معرفی بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷

بهترین عطر از دید شما چه عطری ست؟ در واقع می توان گفت عطر کاملا شخصی و سلیقه ای ست که منعکس کننده شخصیت افراد نیز هست. اما چنانچه شخصی عطر مورد علاقه اش را بیابد ممکن است سالها از آن استفاده کند. بنابراین، عطر مورد علاقه هر فرد بخشی از شخصیت و هویت او را تشکیل می دهد. در ادامه این پست به معرفی بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷ خواهیم پرداخت.

از سویی بهترین عطرهای سال نمی توانند برای همه بهترین باشند اما از آنجایی که شکایت بیشتر مردها این است که بوی عطری که استفاده می کنند ماندگار نیست، این موضوع بستگی دارد شما هنگام انتخاب ادوتویلت یک عطر را انتخاب کنید یا ادو پرفیوم. اغلب ادوتویلت ها رقیق تر بوده و هر چند پخش بوی بالاتری دارند اما به مدت طولانی ماندگار نیستند. ادوپرفیوم ها عطرهای باکیفیت و غلیظ تری هستند که حداکثر مقدار عصاره را در خود جای داده اند. هر چند این انتخاب برای آقایان بخاطر محصولاتی که برای آنها تولید شده محدودتر است. یعنی ممکن است تمام عطرهای مردانه ادوپرفیوم نداشته باشند و ناگزیر آنها مجبور باشند از بین ادوتویلت ها انتخاب نمایند.

در ویدیویی که در زیر آمده ۱۰ ادوتویلت مردانه که بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷ هستند را معرفی می کنیم. اغلب این عطرها عطرهایی هستند که با وجود ترکیبات ادوتویلت ها ماندگاری بالایی دارند. برخی عطرها بدلیل همه پسند بودن و بوی بسیار ملایم و خوبی که دارند برای تمام افراد مناسبند بنابراین به آنها لقب عطرهای کادویی داده می شود که می توان آنها را به هر مناسبتی به آقایان هدیه داد. دامنه رایحه های این ده عطر از رایحه های خنک و شیرین گرفته تا چوبی و تلخ گسترده است و همینطور رنج قیمتی آنها نیز متفاوت است. تماشای این ویدیو را از دست ندهید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *