6

رفتارهایی که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد!

رفتارهایی که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد! (بخش اول)

برخی از مردان با خود فکر می کنند که شخصیت برجسته و منحصر به فردی در روابط عاطفی خود دارند. اما پس از تجربه چند رابطه ناموفق، این سوال برایشان به وجود می آید که چرا روابط آنها هرگز به طول نمی انجامد. به یاد داشته باشید که لزوما به این خاطر که مادرتان فکر می کند شما کامل هستید، واقعا شما را به یک فرد برجسته و خاص تبدیل نمی کند! اغلب مردان (و همچنین زنان)، می توانند ویژگی های شخصیتی متمایزی داشته باشند که جنس مخالف را دفع می کند، اما نباید ناامید شوید! هر صفت ناپسندی را می توانید با اندکی تلاش و ممارست از بین ببرید! در این متن رفتارهایی به شما معرفی می گردد که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد.

  1. اعتماد به نفس بیش از حد

درست است که افتخار به چیزی که هستید، ویژگی خوب و مثبتی است. اما اگر میزان این افتخار به جایی برسد که در جواب هر تعریف یا ستایشی، از کلمه “خودم می دانم” استفاده کنید، آنگاه شاید بهتر باشد اندکی از این احساس افتخار خود بکاهید!

هیچ شکی وجود ندارد که زنان از رابطه با مردی با اعتماد به نفس معقول و متعادل استقبال می کنند، اما تفاوت زیادی بین اعتماد به نفس و خودشیفتگی وجود دارد. بنابراین اگر حس کردید دختر مورد علاقه تان بسیاری از اوقات به تعریفات شما از خودتان واکنش مثبتی نشان نمی دهد، پس شاید بهتر باشد این رفتار و گفته ها را متوقف کرده و یا تا حد معقولی کاهش دهید.

جذابیت مردان

  1. نگاه های بیش از حد به زنان دیگر

تعداد زنان زیبا در این سیاره بسیار زیاد است، و شما هرگز نمی دانید در چه زمان و مکانی با آنها روبرو می شوید. اما بهتر است شما هم از آن دسته از مردان نباشید که به زنان دیگر بیش از حد نگاه می کنند، به خصوص اگر دختر مورد علاقه خود را در کنارتان دارید. این کار نه تنها جذابیت شما را در نگاه آن فرد از بین می برد، بلکه این کارتان باعث می شود دختر مورد علاقه تان خود را به طور مداوم با زنان دیگر مقایسه کرده و حتی پس از مدتی به یک فرد حساس و شکاک بدل شود.

  1. بیش از حد رقابتی بودن

زمانی که شما در حال آشنایی با فردی از جنس مخالف هستید، ممکن است فعالیت های مختلفی با هم انجام دهید. شما می توانید فیلم ببینید، شام بخورید، و یا به بازی های مختلفی همچون بولینگ بروید. این فعالیت ها می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. اما بازی با کسی که روحیه ای (بیش از حد) رقابتی دارد، می تواند باعث ناراحتی و آزار فرد مقابل شود. آخرین چیزی که شما در طی یک فعالیت مشترک به آن نیاز دارید، یک حس رقابت شدید است. البته انجام این کار به عنوان شوخی و به هدف خنداندن فرد مقابل، هیچ مشکلی ندارد. اما به یاد داشته باشید که اغلب افراد می توانند شوخی را از جدی تشخیص دهند.

جذابیت مردان

  1. بد صحبت کردن در مورد دیگر زنان

اغلب زنان، به طور مداوم برای وزن، ظاهر، و پوشش خود در حال سرزنش شدن از سوی جامعه هستند. پس چرا آنها باید با کسی باشند که همین رفتار را با زنان داشته و آنها را به این دلیل که می خواهند خودشان باشند، سرزنش می کند. یکی از بزرگترین اشتباهات مردان می تواند این باشد که در حضور دختر مورد علاقه خود از نام ها و صفات نادرست و توهین آمیزی برای اشاره به زنان دیگر استفاده کنند. این کار ممکن است فرد مورد نظر را به فکر فرو برده و این مساله را به ذهن متبادر سازد که حتما در زمان غیبت او نیز صحبت های نادرستی در موردش انجام خواهد شد.

  1. عصبی شدن بیش از حد

هنگامی که شما برای اولین بار فردی را ملاقات می کنید، معمولا در بهترین حالت رفتاری خود هستند. لبخند زده و مودبانه رفتار می کنند. بنابراین، برخورد با نیمه تاریک آنها ممکن است کاملا شوکه کننده باشد. عصبانیت از برخی از مسائل ممکن است کاملا طبیعی باشد: خراب شدن ماشین، دریافت یک برگ جریمه غیر منتظره، یک کامپیوتر بسیار کم سرعت. اما گاهی اوقات، این امر طبیعی می تواند با واکنش های غیرعادی و بیش از حد لزوم، ترسناک به نظر برسد. اگر شما هم از مشکلات خشم آنی رنج می برید، بهتر است به یک جلسه مشاوره مدیریت خشم رفته و قبل از شروع یک رابطه، مشکلات خود را حل و فصل کنید.

جذابیت مردان

  1. داشتن وسواس و حساسیت بیش از حد روی تلفن همراه

بسیاری از دخترها اعتراف می کنند که تا به حال یک یا چند بار گوشی همراه شخص مقابل خود را بررسی کرده اند. اما چرا؟ این امر گاهی اوقات به این دلیل است که قبلا به فرد مورد نظر خیانت شده و آن فرد نمی خواهد باز هم وقتش را با یک مرد خیانتکار دیگر تلف کند. و در مورد برخی دیگر از زنان، مساله تنها این است که آنها به شخص مقابل خود (و به طور کلی مردان) اعتماد ندارند.

اگر شما هم از آن دسته از مردانی هستید که مدام با گوشی خود مشغول بوده و آن را از دیگران پنهان می کنید، در واقع این پیام را مخابره می کنید که چیزی برای پنهان کردن دارید. همچنین، این رفتار به فرد مقابل شما یک پیام مهم می رساند، و آن این است که شما ارزش بیشتری برای گوشی خود (و نه برای آن فرد) قائل هستید.

جذابیت مردان

  1. بدقولی

هیچ چیز نمی تواند آزار دهنده تر از کسی باشد که به قول خود عمل نکرده و یا به چیزی که می گوید اعتقاد ندارد. اگر با فرد مقابل خود قرار گذاشته و مرتبا بدقولی می کنید، باید عواقب ناخوشایند آن را نیز بپذیرید. بنابراین، بهتر است همیشه به آنچه که می گویید عمل کرده و تا حد امکان بدقولی نکنید. این کار می تواند بسیاری از مشکلات آینده شما را حل کند. اگر وقت و یا حوصله انجام کاری را ندارید، در موردش با شخص مقابلتان صحبت کنید. مطمئن باشید که رک و صادق بودن، بسیار بهتر از قول دادن و عمل نکردن است.

  1. بی نظمی و آلودگی

آیا در یک اتاق تیره و تاریک زندگی می کنید؟ جایی که لباس های کثیف و بسته های خورده شده چیپس روی زمین ردیف شده اند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس شما هم ممکن است یک فرد بی نظم و کثیف باشید! اگر در نظر دارید با دختر مورد علاقه خود آشنا شده و در نهایت با دوستان و خانواده یکدیگر دیدار کنید، باید بدانید که اگر با لباس های کثیف و اتو نخورده، موهای نامرتب، و شلوار لکه دار در این جمع ها حضور یابید، ممکن است باعث شرمندگی شخص مقابلتان شوید. فرد مورد علاقه شما نباید در مورد آنچه که قرار است در مهمانی خانوادگی شام با پدر و مادر او و یا دوستانتان بپوشید اضطراب داشته باشد. پس تا دیر نشده فکری به حال این مشکل کرده و سطح نظم و بهداشت شخصی خود را بهبود دهید.

جذابیت مردان

منبع: therichest

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *