مردان

رفتارهایی که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد!

رفتارهایی که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد! (بخش دوم)

برخی از مردان با خود فکر می کنند که شخصیت برجسته و منحصر به فردی در روابط عاطفی خود دارند. اما پس از تجربه چند رابطه ناموفق، این سوال برایشان به وجود می آید که چرا روابط آنها هرگز به طول نمی انجامد. به یاد داشته باشید که لزوما به این خاطر که مادرتان فکر می کند شما کامل هستید، واقعا شما را به یک فرد برجسته و خاص تبدیل نمی کند! اغلب مردان (و همچنین زنان)، می توانند ویژگی های شخصیتی متمایزی داشته باشند که جنس مخالف را دفع می کند، اما نباید ناامید شوید! هر صفت ناپسندی را می توانید با اندکی تلاش و ممارست از بین ببرید! در این متن رفتارهایی به شما معرفی می گردد که جذابیت مردان را از دید زنان کاهش می دهد.

 

  1. بوی نامناسب بدن

اغلب افراد عرق می کنند. این یک واقعیت شناخته شده، و یک امر طبیعی است. با این حال، آنچه که شما برای حل این مشکل انجام می دهید، به شما بستگی دارد. این بو را می توان به راحتی و با استفاده مداوم از دئودورانت از بین برد. اما گاهی اوقات برای برخی از افراد اتفاق می افتد که نمی توانند بوی بد بدن خود را تشخیص دهند و از این امر اطلاعی ندارند. بنابراین، اگر دوستی دارید که با این مشکل مواجه بوده و نمی داند چرا زنان مختلف از نزدیک شدن به او فراری هستند، بهتر است این مساله را با آنها در میان بگذارید (هر چقدر هم که برایتان سخت و دشوار باشد).

 

  1. همیشه دیر سر قرار می رسید

تصور کنید در هوای بارانی (بدون چتر) منتظر رسیدن شخص مقابلتان در گوشه ای از خیابان ایستاده اید. فرض کنید بلیطهای تیاتری که می خواهید ببینید در دست دارید. اکنون ساعت ۳۰/۸ است، و نمایش سر ساعت ۸ شروع شده است. باز هم به انتهای خیابان نگاهی می اندازید، اما آشنای مورد نظرتان را نمی بینید.

مطمئنا شما هم علاقه ای به بودن در این وضعیت ندارید، به ویژه اگر این اولین باری نباشد که در این وضعیت قرار گرفته اید. پس اگر دختر مورد علاقه تان پس از مدتی دیگر این بدقولی ها را تحمل نکرده و علاقه ای به ادامه رابطه با شما نداشته باشد، باید به او حق بدهید.

مردان

  1. بدرفتاری با کارمندان

اگر شما تا کنون در بخش خدمات کار کرده باشید، حتما می دانید که مشتریانتان می توانند بدترین دشمنانتان باشند. به همین دلیل، رفتار محترمانه شما با این افراد اهمیت بسیار بالایی دارد (البته، مگر اینکه آنها رفتار بدی با شما داشته باشند!)

چگونگی رفتار شما با مردم بسیار مهم است. اگر شما به دلایل کوچکی چون بروز خطا و اشتباه در سفارش غذای خود، با کارمندان بدرفتاری کنید، پس قطعا از نظر شخصیتی با مشکل مواجه هستید. زنان، اغلب به مردانی علاقه دارند که می توانند رفتار خود را در مواقع مختلف کنترل کرده و خونسردی خود را حفظ کنند. هیچکس به مردی که با بروز کوچکترین مشکلات به داد و فریاد متوسل می شود علاقه ای ندارد.

مردان

  1. مراقبت بیش از حد از خود

بسیاری از زنان علاقه دارند به ظاهر زیبا و بهداشت خود توجه زیادی داشته باشند؛ و بنابراین، مردهایی که بتوانند توجه معقولی به ظاهر خود داشته و بهداشت شخصی خود را به درستی رعایت کنند، برای آنها جذابیت زیادی دارند. اگر شما بوی خوبی بدهید، لباس های تمیزی به تن داشته، و دندان های خود را به صورت منظم مسواک بزنید، پس در مسیر درستی قرار دارید. با این حال، برخی از مردان ممکن است در این کار زیاده روی کرده و حتی بیشتر از توجه به شخص مورد علاقه خود، به ظاهرشان توجه کنند! این امر قطعا جذابیت هر مردی را (هر چند شیک پوش) کاهش خواهد داد!

مردان

  1. رفتار محترمانه و قدرشناسانه

وقتی در یک رابطه جدی قرار دارید، باید رفتار شایسته و محترمانه ای با فرد مورد نظرتان داشته باشید. اما مساله تنها این نیست. اگر شما مداوما در حال انجام اقداماتی متفکرانه برای نشان دادن عشق و توجه خود به شخص مورد نظرتان بوده و هرگز نشانه ای حاکی از قدردانی و یا مقابله به مثل مشاهده نکنید، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. مطمئنا تمام افراد در یک فضای تربیتی مشابه رشد نکرده اند، اما سطح معینی از قوانین و قاعده های عمومی وجود دارد که همه باید آن را مراعات کنند. به عنوان مثال، شما نباید درب یخچال فردی که صمیمیت زیادی با هم ندارید را باز کنید، و یا باید برای هر کار خوبی که برایتان انجام شده، تشکر کنید. اگر شما قدردانی خود را از مهربانی های فرد مورد علاقه تان نشان ندهید، او هم مطمئنا کسی را پیدا می کند که این کار را برایش انجام دهد.

مردان

منبع: therichest

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *