کریسمس-کادو

ایده های کادویی سودمند برای کریسمس ۲۰۱۷ (قسمت اول)

ایده های کادویی سودمند برای کریسمس ۲۰۱۷

خرید هدیه کریسمس برای بعضی از دوستاتون تقریبا غیرممکنه،اما اگر امسال می خوایید هدیه هایی سودمند به اون ها بدید، اینجا ۵۰ تا ایده کادویی سودمند برای دوستاتونو  برای کریسمس ۲۰۱۷ بهتون معرفی می کنیم! این کریسمس در کنار درخت کریسمس کادوهایی به دوستانتون بدید که خوشحالشون کنه.

 • کتاب “انجام کارها”

کریسمس-کادو

به نظر من، اگه فقط یه کتاب وجود داشته باشه که برای دوستتون بسیار سودمند باشه، کتاب “انجام کارها” نوشته دیوید آلن هست. اگه می خوایید امسال هدیه ای سودمند برای کریسمس بدید، نمی تونم کتاب یا هدیه ای سودمندتر بهتون معرفی کنم.

 • قهوه ساز آئروپرس

کریسمس-کادو

شما تا قبل از اینکه قهوه ای که با آئروپرس درست شده نخورده باشید، طعم واقعی قهوه رو نچشیدید. این قهوه ساز فوق العاده ساده برای درست کردن اسپرسو با فشار آب گرم رو از فیلتر رد می کنه که می تونید اونو با شیر مخلوط کنید و لاته بسازید، یا با آب مخلوط کنید و قهوه امریکایی بسازید. وسیله عالی برای مسافرت

 • کتری برقی با دمای متفاوت

کریسمس-کادو

آیا می دونستید که چای های مختلف نیاز به دم آمدن در دماهای مختلف دارند؟ برای مثال، چای سبز باید در دمای پایینی دم بیاید تا مزه تلخ نداشته باشد. این کتری فانتزی آب رو بسته به چایی که می خوایید با دماهای مختلف گرم می کنه!

 • اشتراک قهوه تُنکس

کریسمس-کادو

اگه دوستی دارید که عاشق قهوه ست، اشتراک قهوه می تونه براش عالی باشه. این سرویس هاس اشتراک قهوه هر هفته یک کیسه از قهوه تازه در خونه میارن( شما می تونید سایز کیسه ای که می خوایید رو خودتون تعیین کنید)

 • سرویس اشتراک مواد غذایی

کریسمس-کادو

برای دوستی که زمان کمی داره، این سرویس اشتراکی می تونه هدیه فوق العاده ای باشه. این سرویس مواد غذایی تازه رو با دستور پخت ساده غذاها و مواد غذایی از پیش آماده در خونه دوستتون میبره.

 • تقویم دیواری ۲۰۱۷

کریسمس-کادو

این تقویم دیواری بزرگ ۲۰۱۷ هدیه ای فوق العاده برای کسانی که می خوان منظم تر و سودمندتر باشن. این تقویم دو جهت افقی و عمودی داره که به زیبایی طراحی شده.

 • رنگ های گچی

کریسمس-کادو

اگه دوستتون کسی هست که به صورت بصری فکر می کنه، حتما عاشق این هدیه کریسمس می شه. رنگ های گچی راست-اولیوم هر سطح فلزی، چوبی، گچی و سیمانی رو به سطحی قابل استفاده برای رنگ های گچی تبدیل می کنه.

 • وایت برد نامرئی

کریسمس-کادو

مثل مورد قبلی، این وایت برد هر سطح صافیو به تخته برای نوشتن تبدیل می کنه اما بدون اینکه ظاهر اون سطح رو تغییر بده.

 • دفترچه های ضد ضربه ۳ تایی

کریسمس-کادو

اینها ضد ضربه ترین دفترچه های ساخته شده هستن.این پک سه تایی ضد آب، ضد پارگی و حتی مقاوم در برابر آتش و اسید هستند. می تونید برای یادداشت های مهم تون از این دفترچه ها استفاده کنید.

 • دفترچه ضدآب

کریسمس-کادو

این دفتر یادداشت ضدآب به دوستتون کمک می کنه تمام ایده های شگف انگیزی که زیر دوش آب به ذهنش می رسد را یادداشت کند.

 • نگه دارنده کابل

کریسمس-کادو

این نگهدارنده ها عالی ان، و من عاشقشونم. بعد از اینکه یکی از اون ها رو به میزکار، دیوار، یا سطوح صاف دیگه وصل کردید، می تونید کابل هاتونو بدن اینکه نگران افتادنشون روی زمین باشید نگهداری کنید.

 • بندکفش لنگری

کریسمس-کادو

بند کفش لنگری، کفش هاتونو از داخل و خارج بی نیاز به گره و پاپیون می کنه و می تونید هر زمانی به راحتی کفش هاتون به پا کنید.

 • در بازکن مسافرتی

کریسمس-کادو

این دربازکن از جنس استیل ضدزنگ عالی کاملا در کیف پولتون قرار می گیره و به راحتی می تونید اونو حمل و نقل کنید.

 • کاسه اوبول مخصوص سریال

کریسمس-کادو

کی از سریال خیس خوشش میاد ؟ “کاسه اوبول” یریال و شیرو از هم جدا می کنه و دوستتون می تونه دیگه نگران سریال خیس نباشه.

 • ست کارد و چنگال جیبی

کریسمس-کادو

برای پیک نیک، سفرهای کوتاه، و پیاده روی این دستگاه شبیه به کارد سوئیسی که شامل چنگال، کارد، قاشق و در باز کن می شود گزینه مناسبی است.

 • گرم کن/سرد کن نوشیدنی یو اس بی دار

کریسمس-کادو

این دستگاه که به اندازه یک فنجان یا یک قوطی نوشیدنی است و با یو اس بی کار می کند، نوشیدنی شما را گرم یا سرد نگه می دارد. تمام همکاران دوستتون با داشتن این دستگاه به او حسادت می کنند.

 • دستکش مخصوص استفاده از گوشی های لمسی

کریسمس-کادو

اگه دوستتون در جای سرد زندگی می کنه، با این دستکش ها می تونن از گوشی هوشمندنش استفاده کنه، هر جفت این دستکش ها این ویژگی رو دارن که روی انگشت اشاره و شستش جدا میشه و شما به راحتی می تونید گوشی لمسیتون دسترسی داشته باشید.

 • سری لنز اندروید و آیفون فوتوجوجو

کریسمس-کادو

این لنز های دوربین مستقیما به دستگاه اندروید یا آیفون شما متصل میشه و به دوستتون اجازه می دهتصاویر بهتری را ثبت کند. فوتوجوجو لنزهای مختلفی رو ارائه می کنه (فیش آی، تله فوتو، لنز وایدو دولاریزه) که همه در بسته ای شامل لنزهای مختلف قرار داره.

 • ژنراتور صدای سفید

کریسمس-کادو

صدای سفید بهتون کمک می کنه بهتر تمرکز کنید. این دستگاه صدای پشت زمینه آرامش بخشی تولید می کنه که به هرکسی کمک می کنه مثمرثمرتر باشه.

هرچند بعضی از دوستامون عاشق استفاده از تلفن همراهشونن، اما اغلب از خریدن اپلیکیشن ها متنفرند . اما تلفن همراهتون می تونه شمارو مثمرثمر تر کنه، اپ استور به تنهایی ده ها هزار اپلیکیشن در حوزه سودمندی و ثمربخشی داره!  کارت هدیه می تونه یه ایده عالی باشه، اما برای بعضی از دوستان کارت هدیه برای خرید اپلیکیشن فوق العاده ست.

در قسمت دوم ایده های بیشتر را ببینید.

منبع: lifehack
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *