خودکار-کادو

هدیه ای برای مدیران : خودکار مغناطیسی کروم فیلیپی

هدیه ای برای مدیران : خودکار مغناطیسی کروم فیلیپی

من خیلی دوست دارم وقتی میخوام به کسی هدیه بدم، اون هدیه برای اون شخص کاربردی باشه و از دریافت اون واقعا خوشحال بشه. شاید خیلی از ما ندونیم چجوری میشه یه هدیه مناسب پیدا کرد اما اگه نسبت به کار و حرفه و علاقمندی های اون شخص یه کم اطلاع داشته باشیم همین اطلاعات کم می تونه راهبر خیلی خوبی باشه برای رسیدن به هدف، یعنی خرید هدیه ای مناسب برای شخص مورد نظر.

برای من که پیش اومده و مسلما برای شما هم این اتفاق افتاده که هدیه ای به کسی بدید و اون هیچ وقت ازش استفاده نکنه، یا حتی استفاده کنه اما خیلی خوشحال نشه یا اون هدیه چیزی نباشه که بهش احتیاج داره.

خب بیاید فرض کنیم می خواییم به شخصی هدیه بدیم که مدیر یه قسمتی از شرکت یا کارخونه ست و ساعت های کاریشو اغلب پشت میزش میشینه و اکثرا مجبور به مکاتبه و امضا کردن سندها و از این قبیل کارهاست. چه هدیه ای برای مدیر مناسبه؟

به نظر من این شخصی که اکثر زمان و وقتشو پشت میز کارش میگذرونه از گرفتن هدیه ای که توی این زمان به کارش بیاد واقعا خوشحال میشه. می تونه این هدیه یه خودکار، یه جا خودکاری، یه نامه بازکن و یا یه نگهدارنده کاغذها و اسناد و برگه ها باشه. اما خب اینا همه چیزهای تکراریه که خب مسلما روی هر میزکاری وجود داره. پس باید یه چیزی مثل این ها باشه اما در عین حال خاص و متفاوت.

می خوام یه وسیله ای رو بهتون پیشنهاد بدم که واقعا روی هر میز کاری باشه خیره کننده، خاص و متفاوته و اون خودکار مغناطیسی کروم برند فیلیپی. این خودکار جادویی که توی هوا معلقه و با آهن ربا به پایه اش متصله بدون شک هدیه ای کاربردی، خاص و متفاوته. این پایه خودکار که سه رنگ آبی، قرمز و مشکی داره می تونه میز کار اون شخصه متفاوت کنه و کاملا کاربردیه. علاوه بر همه این ها هدیه ای هست که هرکسی از داشتنش خوشحال میشه.

توی این ویدیو می تونید با نحوه کار و پگ.نگی قرار گرفتن این خودکار بیشتر آشنا بشید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *