روز معلم-کادو

به مناسبت روز معلم ، در ستایش معلم ها

به مناسبت روز معلم ، در ستایش معلم ها

به مناسبت روز معلم باید از تمام معلم ها سپاسگزار بود.

نلسون ماندلا گفته: “کسب علم قوی ترین سلاحیه که می تونه دنیارو تغییر بده”. دانش آموزای دنیا یه چیزهایی رو همگی دارن و اون ها امید، رویا و معلمه. معلم ها یادمون دادن چجوری یاد بگیریم. مهارت و صبر اون ها الهام بخش دانش آموزها بوده و بهشون کمک کرده به رویاهاشون واقعیت ببخشن و نتیجه اش دنیایی بهتر برای همه بوده…

ما همیشه از دکترها و پرستارها برای نجات جون بیمارها تشکر می کنیم و از افسرهای پلیس و آتش نشان ها به خاطر محافظت از جون آدم ها و حتی از هنرمندها و نویسنده ها برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه. اما چقدر وقت می ذاریم تا از معلم ها به خاطر رسیدن به اهدافمون تشکر کنیم؟!کی از اون ها به خاطر قدرت بخشیدن به ما برای کارهای آینده سپاسگذار بودیم؟ و یا حتی برای اینکه بهمون نشون دادن می تونیم دنیارو عوض کنیم.

یادمون نره معلم ها مسیر زنگی مارو عوض کردن و ما تا ابد بهشون مقروضیم. روز معلم یه بهونه ست که یادمون بیاد  باید از این معلم ها که همیشه رهبر و دوستمون بودن تشکر کنیم. یادمون نره اون ها خیلی عزیزن و کوچکترین تشکر ما به اون ها یادآوری می کنه که هیچ وقت فراموش نمیشن و یادشون توی قلب تک تک دانش آموزاشون باقی مونده. شما می تونید ایده هایی خلاقانه برای کادوی روز معلم داشته باشید و با این ایده های زیبا برای ساخت هدیه روز معلم  وقت بذارید و معلمتون رو سورپرایز کنید.

این ویدیو یه یادآوری کوچیک به شماست تا قدردان زحمتهای این معلم های دوست داشتنی باشید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *