طراحی لوگو-کادو

پیام های مخفی در طراحی لوگو های معروف

پیام های مخفی در طراحی لوگو های معروف

لوگوی هر برندی معرف و نشان دهنده آن برند و بیانگر نوع کاری است که انجام می دهد. لوگو باید در ساده ترین شکل بیان کننده ترین وجه ممکن باشد. اصولا این اتفاق در برترین برندهای تجاری جهان بسیار حائز اهمیت است. در این ویدیو چند پیام مخفی در  طراحی لوگو برندهای معروف را ببینید. 

پیام های مخفی این لوگوها رو توی این ویدیو ببینید.

۱-کانتیننتال (Continental): این برند معروف ساخت تایر برای هر وسیله نقلیه ای که فکر کنید تایر تولید می کند، البته ساخت تایر برای ماشین و کامیون تجارت اصلی این برند است.

۲-هرشیز کیسس (Hershey`s Kisses): هرشیز کیسس یک برند معروف شکلات سازی است. این شکلات ها در بسته بندی و طعم های مختلف در بازار عرضه می شوند. اگر به لوگو این برند توجه کنید می بینید که این لوگو دقیقا مشابه اسمش است.

۳-ژیلت (Gillette) : اکثر مردم فقط نام این برند را در لوگو آن می بینند. تغییری که در این لوگو به وجود آمده بهترین روش برای بیان تیزی این تیغ ها به مشتری است.

۴-ساندیگو زو (Sandiego Zoo): باغ وحش ساندیگو یکی از بزرگترین و معروفترین باغ وحش های ایالت متحده است. پیام مخفی شده در لوگو این باغ وحش را می توانید در این ویدیو ببینید.

۵-میلواکی بروورز (Milwaukee abrewers): اگه طرفدار بازی بیسبال باشید حتما این تیم پرطرفدار آشنا هستید. با دقت در لوگو این برند مفاهیمی از هدف این برند را دریافت خواهید کرد.

۶- شلتر (Shelter): شلتر یک خیریه انگلیسی برای بی خانمان هاست. این خیریه به بی خانمان ها کمک نقدی می کند و به آن ها برای ساخت خانه نیز کمک می کند.

۷-پپسی (Pepsi): یکی از لوگوهای ویژه پپسی در این مورد بررسی می شود و آن لوگویی است که پپسی به مناسبت روز مرگ مکزیک طراحی کرده است و بعد از مدتی محدود به طراحی سابقش بازگشته است.

۸- گودویل (Goodwill): این لوگو فروشگاه معروفی است که لباس، مبلمان، غذا و چیزهایی که مورد نیاز مردم است را می فروشد. این فروشگاه همیشه تخفیف های ویژه ای دارد.

۹- پینترست (Pinterest): پینترست یک سایت است که در آن می توانید عکس های سایت های دیگر را برای خود دسته بندی کنید.

۱۰-ایتی تونتی (Eighty 20): یکی از جالب ترین پیام های مخفی شده در طراحی لوگو ها در لوگو این برند کامپیوتری است.

در این ویدیو می توانید پیام های مخفی شده در لوگو این برندها را ببینید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *