ماشین ظرفشویی-کادو

تفاوت یک ماشین ظرفشویی گران قیمت و یک محصول ارزان قیمت

چه عواملی می توانند یک ماشین ظرفشویی گران قیمت را از یک محصول ارزان قیمت متمایز کنند؟

این روزها که زن و مرد در خانواده در بیرون از خانه کار می کنند و وقت کمی برای رسیدگی به امور خانه دارند، استفاده از یک ماشین ظرفشویی بخشی جدایی ناپذیر از کارهای خانه  و یکی از ضروری ترین لوازم خانگی است. اما تهیه یک ماشین ظرفشویی مطابق با نیازهای شما و آن چه شما واقعا می خواهید کمی گمراه کننده خواهد بود. در این مطلب نکاتی را بیان داشته ایم که با استفاده از آن بتوانید ماشین ظرفشویی مطابق با نیازتان را تهیه کنید.

  1. زیبایی شناسی

ماشین ظرفشویی-کادو

یکی از تفاوت های آشکار در این زمینه (حداقل به چشم مصرف کنندگان آموزش ندیده)، این است که ماشین های ظرفشویی گران قیمت تر (درست مانند انواع لوازم و دستگاه های دیگر) از جنس استیل یا فولاد ضد زنگ طراحی و تولید شده اند. در مورد ماشین ظرفشویی نیز همین امر صادق است. این ماده اولیه با ارزش به طور معمول در بخش­های داخلی و خارجی مدل های سطح بالا و گران قیمت (به جای استفاده از ماده اولیه استاندارد پی وی سی) به کار می رود.

  1. قفسه ها و گزینه های ذخیره سازی مختلف

ماشین ظرفشویی-کادو

اگر قفسه های ماشین های ظرفشویی گران قیمت تر از فولاد ضد زنگ ساخته نشده باشند، احتمالا در تولید آنها از نایلون های قوی و مستحکم تری (به جای پی وی سی) استفاده شده است. این قفسه ها معمولا از اجزای قابل تنظیم تر، محفظه های مخصوص برای ظروف متفاوت، و ویژگی های متنوع دیگری برخوردار هستند.

  1. چندگانگی تنظیمات ظرفشویی

ماشین ظرفشویی-کادو

در کل می توان گفت که حتی یک ماشین ظرفشویی تقریبا ارزان قیمت نیز می تواند ظروف شما را به طور نرمال و با تنظیمات ساده بشوید. اما هنگامی که هزینه بیشتری صرف کنید، می توانید از فن آوری های بهتر و یا کارآمدتری بهره ببرید. شما همچنین می توانید با افزایش قیمت محصول انتخابی خود، از چرخه های جدید و تخصصی تری برای شستشوی کامل ظروف استفاده نمایید.

  1. محصول مورد نظر آرام است یا پر سر و صدا؟

ماشین ظرفشویی-کادو

تفاوت قابل توجه دیگر میان محصولات مختلف این است که ماشین های ظرفشویی گران قیمت و با کیفیت بالا عملا هیچ صدایی در حین شستشوی ظروف ایجاد نکرده، و یا صدای آنها اساسا به سختی بالاتر از یک زمزمه قابل شنیدن است. اما در مقایسه با این محصولات، مدل های کم هزینه تر می توانند بیش از ۶۰ دسی بل، و یا صدایی با بلندی سطح یک مکالمه عادی صدا تولید کنند.

  1. قابلیت اتصال به اینترنت

ماشین ظرفشویی-کادو

در جهان مدرن امروز، ماشین های ظرفشویی نیز استثنا نیستند. به عنوان مثال، مدل هایی وجود دارند که می توانند زمانی که تعداد معینی چرخه شستشو را شمارش کرده و تخمین زدند که شما با کمبود ماده شوینده مواجه هستید، این ماده شوینده را به صورت خودکار از سایت آمازون سفارش دهند. یکی از ویژگی های دیگر، شامل سنسورهای آلودگی برای تعیین نیازهای لباسشویی براساس میزان کثیفی و آلودگی ظروف می باشد.

در نهایت، دو موضوعی که باید در هنگام خرید ماشین ظرفشویی و یا هر وسیله آشپزخانه بیش از هر چیز توجه کنید: بودجه خود را در نظر بگیرید، و واقعا از خودتان بپرسید که ترجیح می دهید  چقدر برای هزینه قبض برق و آب و هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی خود صرف نمایید.

منبع: thekitchn

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *