عکس بگیرید-کادو

موارد به ظاهر بی اهمیتی که شما باید هر بار از آنها عکس بگیرید !

موارد به ظاهر بی اهمیتی که شما باید هر بار از آنها عکس بگیرید!

در گذشته که عکس ها را با دوربین های قدیمی می گرفتند اینکه شما کی و کجا عکس بگیرید از اهمیت بالایی برخوردار بود. اما این روزها که اپلیکیشن دوربین بر روی هر گوشی موبایل وجود دارد شما قادر خواهید بود عکس هایی کاملا بی اهمیت بگیرید. در این لیست چیزهای روزمره ای وجود دارد که بهتر است عکس بگیرید و داشته باشید.

یک مدل موی جدید (و خیلی بد)

صرف نظر از اینکه مدل موی جدید خود را دوست دارید یا از آن متنفرید، زمانی که از سالن آرایشگاه بیرون آمدید، از یک دوست کمک خواسته و از زوایای مختلف از مدل موی خود عکس بگیرید. گاهی اوقات، شما به مدت زمان بیشتری برای درک این موضوع که چرا یک برش یا مدل موی خاص برای شما مناسب است یا خیر نیاز دارید. هنگامی که شما عکسی از مدل موی خود در روز اول داشته باشید، می توانید دفعه بعد به سالن بازگشته و به آرایشگر توضیح دهید که چرا یک ویژگی های خاص برای صورت و موهای شما مناسب است (یا نیست!).

روزهایی که خط چشم خود را بسیار زیبا می کشید.

شاید افرادی که بعد از اعمال یک آرایش زیبا به سرعت از خود سلفی می گیرند، به نظر شما هم جالب نباشد. اما واقعیت این است که این کار در واقع می تواند هدف بزرگتری داشته باشد: برخورداری از عکسی از یک خط چشم زیبا و خوش حالت یا مدل موی فر متناسب با صورتتان، می تواند به شما در تکرارهای بعدی کمک کند.

نحوه اتصال کابل های مختلف و متعدد

همه ما می دانیم که گزینه های بی سیم در واقع انتخاب های بهتری به شمار می روند، اما باز هم به احتمال بالا تعداد زیادی کابل در پشت میز کامپیوتر یا تلویزیون شما جمع شده است. بنابراین، اگر شما باید تغییری در مکان این وسایل ایجاد کرده و آنها را انتقال دهید، بهتر است قبل از تغییر موقعیت و جدا کردن کابل ها، یک عکس واضح از نحوه اتصال تمام کابل ها گرفته و کار خود را برای اتصال مجدد آنها بسیار راحت تر کنید.

نحوه قرارگیری مبلمان مختلف قبل از سوا کردن قطعات

بسیاری از مبلمان ها و وسایل خانه هستند که قطعلاتشان سرهم بندی می شوند مانند وسایل خانه ایکیا.شما باید قبل از سوا کردن قطعات انواع مختلف مبلمان و یا هر چیز دیگری که قرار است از هم جدا شود (مانند وسایل الکترونیکی یا یک خودرو)، از وسیله مورد نظر عکس بگیرید. به این ترتیب، شما می توانید محل دقیق تمام قطعات و اجزا را در حافظه قرار داده و در هنگام سر هم کردن وسیله از آن استفاده نمایید.

محل پارک خودرو در فرودگاه

افراد باهوش، نام حرف یا شماره ردیفی که خودرویشان در فرودگاه پارک شده را یادداشت می کنند. و افراد واقعا باهوش نیز به راحتی از محل خودروی خود در کنار علامت موجود در پس زمینه عکس می گیرند.

چمدان شما در فرودگاه

شما همیشه امیدوارید که چمدانتان که آن را با دقت بسته بندی کرده اید با شما به مقصد برسد، اما این امر همیشه هم محقق نمی گردد. به همین دلیل، بد نیست از چمدان خود عکس گرفته و در صورت نیاز (به عنوان مثال، گم شدن چمدانتان)، برای تسریع در پیدا شدن آن به پرسنل هواپیمایی کمک کنید.

روز اول نقل مکان به آپارتمان جدید

اگر واحد شما در زمان نقل مکان کاملا بی عیب است، باید خودتان را خوش شانس بدانید. در غیر این صورت، بهتر است یک سند تصویری از تمام نواقص ساختمان (مانند کاشی های ترک خورده یا کابینت های کج شده) داشته باشید. این عکس ها می توانند زمانی که مالک خانه شما را در هنگام تخلیه خانه برای این موارد مسئول بداند، به عنوان بیمه شما عمل کنند.

تصویر واضح و دقیقی از کلید های شما

اگر برای شما هم اتفاق بیافتد که کلید خودرو یا منزل خود را گم کنید، یک قفل ساز ماهر می تواند گاهی اوقات به سرعت یک کلید جدید را از روی عکس آن برایتان بسازد. البته به یاد داشته باشید که باید این عکس ها را در یک پوشه امن در گوشی خود قرار داده و برای جلوگیری از هر گونه مشکلی، یک رمز نیز برای آن تعیین کنید.

 

منبع: apartmenttherapy

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *