دوستان واقعی - کادو

راه های تشخیص دوستان واقعی از دوستان جعلی

 چگونه دوستان واقعی خود را در جهانی پر از دوستان جعلی تشخیص دهیم؟

این مطلب، معنای دوستان واقعی را ارائه کرده و به شما نشان می دهد که چگونه دوستی جعلی می تواند یک فرد را نابود کند. این امر به شما کمک خواهد کرد که دایره دوستان فعلی خود را بررسی کرده و دوستان واقعی خود را بشناسید. شما می توانید با رعایت بعضی نکات به یک دوست بهتر تبدیل شوید.

کارهایی که دوستان واقعی هرگز انجام نمی دهند.

دوستان واقعی - کادو

حفظ منطق در هر ارتباطی می تواند بسیار سخت باشد، حتی زمانی که دوستان ما به ما بدی می کنند، عذری برای اعمالشان پیدا می کنیم. اما در نهایت، باید با خودمان صادق بوده و از خود بپرسیم “آیا دوستم واقعا برای دوستی ما ارزش قائل است؟”

عشقی که در هر دوست واقعی پنهان شده است.

دوستان واقعی - کادو

نویسنده معروف آلبرت هابارد یک بار گفت: “دوست واقعی کسی است که همه چیز را در مورد شما می داند و با این حال، هنوز هم شما را دوست دارد.” آیا شما از دوستان خود احساس علاقه و محبت دریافت می کنید؟ شما می توانید با دوستی خود به انسانی جذاب و دوست داشتنی تبدیل شوید.

دوستان واقعی شما را تشویق به پیشرفت می کنند.

دوستان واقعی - کادو

تحقیقات نشان داده که انسان های تنها و بی دوست زودتر می میرند، در حالی که افرادی که از دوستی های معنادار برخوردار هستند، سالم تر و موفق تر می شوند، چرا که آن ها راز موفقیت را می دانند.

علائم هشدار دهنده یک دوست سمی و غیرواقعی

دوستان واقعی - کادو

آیا دوستانتان تنها وقتی که به شما احتیاج دارند، شما را پیدا می کنند؟ و یا به راحتی عصبی شده و با شما برخورد می کنند؟ این نکات، نشانه هایی از یک دوستی مضر و غیرواقعی به شمار می روند.

دوستان سمی و مضری که باید از آنها دوری کنید.

دوستان واقعی - کادو

افراد دروغگو و شایعه پخش کن، خطرناک ترین و سمی ترین دوستان به شمار می روند. همه ما دارای نواقص کوچکی در زندگی و رفتار خود هستیم. اما واقعیت این است که شما باید از دوستانی با چندین ویژگی اخلاقی و رفتاری شدیدا نامناسب دوری کنید. این کار می تواند به شما کمک کند تا زندگی خود را سالم تر و آرام تر نگاه دارید.

خسارت های پنهانی که دوستی های مضر به شما وارد می کنند.

گاهی اوقات، ممکن است ما از خسارات ناشی از دوستی های بد و نامناسب به طور کامل آگاه نباشیم. اما واقعیت این است که یک دوستی مضر می تواند ارزش های ما را به شدت تضعیف کرده و ما را از شخصیت واقعی خود دور کند. این بدترین نوع دوستی به شمار می رود.

منبع: lifehack

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *