از بین بردن بوی سیر - کادو

بهترین راه برای از بین بردن بوی سیر از انگشتان شما!

بهترین راه برای از بین بردن بوی سیر از انگشتان شما!

پاکسازی دیوارها، کف،کانتر و وسایل آشپزخانه بعد از اتمام روند پخت و پز بسیار آسان است. اما پاک کردن باقی مانده مواد غذایی به کار رفته در پخت و پز از بدن و موهایمان به این راحتی نیست. ما لزوما نمی توانیم هر بار بعد از اتمام این روند به حمام رفته و بوی مواد غذایی را از بین ببریم. بنابراین باید به فکر پیدا کردن راه حل ساده تری برای حل این مشکل باشیم. یکی از این بوهای ماندگار بوی سیر است. هرچند پوست گرفتن سیر هم مانند بوی آن سخت و اذیت کننده است اما بوی سیر غالبا به سختی از دست شما زدوده می شود. در این مطلب یکی از کاربردی ترین روش ها برای از بین بردن بوی سیر از دستانتان ارائه شده است. می توانید با استفاده از این روش، بوی نامطبوع سیر را از بین ببرید.جالب است بدانید که شما می توانید از لیمو ترش برای از بین بردن بوی سیر از روی انگشتان خود استفاده کنید. این ماده می تواند به عنوان از بین برنده بوی قوی و  ماندگار سیر به کار رود. برای این کار، این مطلب را مطالعه نمایید و راه حل ارائه شده را امتحان کنید:

  1. ابتدا دست های خود را (که با قطعه قطعه نمودن و تماس با سیر، بوی سیر گرفته است) بشویید. البته، مطمئنا بعد از شستشوی دست هایتان نیز، بوی سیر همچنان حس خواهد شد.

از بین بردن بوی سیر - کادو

  1. لیموترش کاربردهای زیادی دارد و برای از بین بردن بوی سیر هم به کار می رود. یک لیمو ترش را از وسط برش داده و آن را بر روی تمام قسمت های دستان خود ماساژ دهید. سپس، دست های خود را مجددا مورد شستشو قرار دهید. به این ترتیب، آثار بوی سیر به طور کامل از بین خواهد رفت!

از بین بردن بوی سیر - کادو

  1. مطمئن باشید که بوی لیمویی دست هایتان بسیار سریع تر از بوی قبلی سیر از دستانتان پاک خواهد شد.

از بین بردن بوی سیر - کادو

منبع: huffingtonpost

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *