عطر پاییزی - کادو

عطر پاییزی امسال را براساس علامت فلک البروج خودتان انتخاب کنید! (بخش دوم)

عطر پاییزی امسال را براساس علامت فلک البروج خودتان انتخاب کنید!

با شروع فصل پاییز، باید یک عطر پاییزی داشته باشید و چه بهتر که عطر مخصوص این فصل ار بر اساس علامت فلک البروج خود انتخاب کنید. در بخش اول از این مجموعه به معرفی عطرهای مخصوص از ماه فروردین تا مرداد پرداختیم. در این بخش عطرهای ماه شهریور تا اسفند را مورد بررسی قرار می دهیم.

برج سنبله (VIRGO) – شهریور

عطر پاییزی - کادو

پس از یک سال مهمانی، مسافرت، و گذراندن یک زندگی هیجان انگیز، متولدین این برج برای سپری نمودن یک فصل آرام تر آماده هستند. این افراد بهتر است برای این امر، از عطر منحصر به فردی مانند دختر (The Girl) که توسط تامی هیلفیگر (Tommy Hilfiger) و با نت های کلاسیکی مانند گلابی سبز و یاسمن با چوب سدر خاکستری در مخلوط به کار رفته، استفاده کنند.

برج میزان (LIBRA) – مهر

عطر پاییزی - کادو

در این فصل، متولدین برج میزان در کانون توجه قرار خواهند گرفت. عطر بی نام بایردو (Byredo) از مجموعه ای تشکیل شده که اجازه می دهد شما عطری را به طور سفارشی تهیه کنید که اختصاصا به نام و با سلیقه شما باشد.

برج عقرب (SCORPIO) – آبان

عطر پاییزی - کادو

یک پاییز آرام، نیازمند یک عطر ملایم است. یک گزینه مناسب می تواند رپلیکا فیلتر (Replica Filter) به طراحی میسون مارگیلا (Maison Margiela) باشد. بلر (Blur)، یک رایحه مبتنی بر روغن است که می تواند به عنوان یک انتخاب پایه برای عطر سفارشی مورد علاقه شما به کار رود. و یا شما می توانید آن را به تنهایی به عنوان یک رایحه ملایم مشک سفید، عنبر خاکستری، و نخ استفاده نمایید.

برج قوس (SAGITTARIUS) – آذر

عطر پاییزی - کادو

این پاییز، متولدین برج قوس برای ترغیب قوه ورزشی خود، بهتر است به دنبال انتخاب یک عطر خنثی و جذاب مانند فلور گری لوک(Phlur Greylocke)  باشند. این رایحه با نت های درختان کاج و سیب این حس را به شما خواهد داد که انگار در حال دویدن در پارک هستید.

برج جدی (CAPRICORN) – دی

عطر پاییزی - کادو

در این فصل، پول بیشتر از هر چیزی در ذهن متولدین برج جدی قرار دارد. بهترین راه برای دستیابی به این هدف، تطابق آن با عطری چون مارک جیکوبز (Marc Jacobs) است. این عطر از ترکیب رایحه شامپاین، گاردنیا، زعفران، و عنبر مایع تشکیل شده است.

برج دلو (AQUARIUS) – بهمن

عطر پاییزی - کادو

متولدین برج دلو در فصل پیش رو به فکر سفر و گشت و گذار در مقاصد جدیدی از دنیا خواهند بود. برای این امر، متولدین این برج می توانند از عطر آرین تنگیر وانیل (Aerin Tangier Vanille) با نت هایی مانند وانیل ماداگاسکار، عنبر، و گل رز بلغاری استفاده کنند. این یک عطر پاییزی فوق العاده خواهد بود.

برج حوت (PISCES) – اسفند

عطر پاییزی - کادو

این پاییز، متولدین برج حوت به فکر هنر جذب افراد هستند. برای همین، آنها به عطری نیاز دارند که به همان اندازه جذاب باشد. اولین عطر شارلوت تیلبری (Charlotte Tilbury)، عطر بوی یک رویا (Scent of a Dream) می باشد. نت های آن از گل یاسمن، درخت کندر سرخ، گل مریم، و درخت آتش تشکیل شده است.

منبع: instyle

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *