ورزش2 - کادو

بهترین ورزش برای علامت طالع شما! (بخش دوم)

بهترین ورزش برای علامت طالع شما!

ورزش یک راه حل مناسب برای کاهش فشارهای عصبی است و علاوه بر آن تضمین کننده سلامتی شما هم می باشد. اینکه چه ورزشی مناسب با روحیات و خلق و خوی شما است امر بسیار مهمی است که باید قبل از ثبت نام در هر دوره ای مدنظر قرار بدهید. در این مطلب به ارائه حقایقی خواهیم پرداخت که مشخص کننده بهترین ورزش برای شما خواهد بود، چرا که این گزینش بر اساس علامت طالع شما صورت گرفته است. در بخش اول از این مجموعه می توانید ورزش مناسب متولدین ماه فروردین تا مرداد را بخوانید.

برج میزان (مهر)

برج میزان (مهر) - کادو

فعالیت با حرکات میله باله یا بره (Barre) : بعید به نظر می رسد متولدین این برج ورزشی را انتخاب کنند که باعث شود آنها عرق کرده، صورتشان سرخ شده، و نفسشان به شماره بیافتد. گزینه بهتر برای آنها، پیدا کردن یک ورزش موثر با ظاهری زیبا است. به همین دلیل، یک تمرین معمول بره به شما اجازه می دهد که بر روی تعادل تمرکز کرده، از حرکاتی در سبک باله پیروی کرده، و از عضلات زیبا و کشیده ای برخوردار شوید.

برج عقرب (آبان)

برج عقرب (آبان) - کادو

پیلاتس : متولدین این برج، از اینکه کنترل را در دست داشته باشند لذت می برند. آنها از چالش ها استقبال کرده و از اینکه از توانایی هایشان فراتر بروند، لذت می برند. بنابراین، انجام تمرینات پیلاتس باعث می شود احساس کنید قوی و قدرتمند شده اید. پیلاتس یکی از راه های غلبه بر افسردگی است.

برج قوس (آذر)

برج قوس (آذر) - کادو

کراس فیت : یک فرد متولد برج قوس، ماجراجو و پر انرژی بوده و به طور طبیعی کمی روحیه رقابتی دارد. اما برای برخورداری از یک تمرین ورزشی بی نقص، باید گزینه ای را انتخاب کند که از پمپاژ آدرنالین بیشتری بهره مند شود. به عنوان مثال، ورزشی مانند اسکی، موج سواری، یا کراس فیت می تواند گزینه مناسبی باشد.

برج جدی (دی)

برج جدی (دی) - کادو

دو : برای متولدین انضباطی، قابل اعتماد، و متعهد این برج، تمریناتی که باعث ازدیاد صبر و استقامت شما می شوند، گزینه ایده آلی هستند. از این رو، دویدن می تواند یک گزینه کاملا مناسب و عملی برایتان باشد. پیاده روی و کوهنوردی هم می تواند جایگزین خوبی برای دویدن باشد.

برج دلو (بهمن)

برچ دلو (بهمن) - کادو

ورزش های تیمی : متولدین این برج به دلیل نیازی که به فضاهای جمعی و گروهی دارند، باید حتی اگر در ابتدا کمی خجالتی و آرام به نظر می رسند، برای تعیین تمرین ورزشی خود به فکر انتخاب یک ورزش گروهی و انرژی بخش باشند.

برج حوت (اسفند)

برج حوت (اسفند) - کادو

شنا : وقتی متولدین این برج روی خشکی و خارج از آب باشند، ممکن است حس ماهی کوچکی را داشته باشند که از آب بیرون افتاده است. بنابراین، جای تعجبی ندارد که تمرین ورزشی مناسب آنها، شنا باشد. این ورزش به آنها کمک می کند از بودن در آب لذت برده، و در عین حال، به عنوان حساس ترین علامت در میان علائم طالع، از فرصتی برای تمرکز، آرامش، و فهم جهان اطرافشان برخوردار شوند. همچنین جالب است بدانید که شنا کردن به جوان ماندن شما کمک خواهد کرد.

منبع: thechalkboardmag
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *