2

ظرف های بزرگی از خاویار در مراسم ازدواج دونالد ترامپ

ظرف های بزرگی از خاویار در مراسم ازدواج دونالد ترامپ : نامزد ریاست جمهوری آمریکا قبل از ظهورکی اف سی (KFC) و مک دونالد (McDonald) چه غذاهایی می خورد؟

در سال ۱۹۸۱، و زمانی که من منتقد رستوران در نشریه نیویورک تایمز بودم، دونالد ترامپ در همان هنگام نیز به عنوان یک فرد متکبر و فردی متنفذ در حوزه های اقتصادی و املاک و مستغلات شناخته می شد.

من در بهار همان سال، چهار یا پنج وعده غذایی در ترومپت (فست فودهای متعلق به ترامپ)، و همچنین در رستوران جذاب و مدرنی که در هتل گراند هایت واقع شده و به دونالد ترامپ تعلق داشت، صرف نمودم. سپس، در نقد خود تلاش های قابل احترام فست فود و رستوران را برای عملکرد بالایشان، مورد تحسین قرار داده و در عین حال، بر ضرورت انجام اصلاحات زیادی در بخش مواد غذایی و خدمات تاکید نمودم.

دونالد ترامپ

در نهایت حیرت، پس از مدتی دونالد ترامپ نامه ای برای من فرستاده و از نقد منصفانه و دلسوزانه من تشکر کرد. متاسفانه آن نامه را پیش خود نگاه نداشتم. اگر این کار را کرده بودم، ممکن بود در صورت برد او در انتخابات ریاست جمهوری (البته امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد!)، ارزش بالایی کسب کند. من هم به نوبه خود، نامه تشکری برای او فرستاده و از درک بالایش تشکر کردم. بنابراین، ما در واقع تبدیل به دوستانی کتبی (نامه ای) شدیم.

در سال ۱۹۸۹، و زمانی که من پنج سال بود که از نشریه نیویورک تایمز بیرون آمده بودم، با دستیار ترامپ، نورما فوردرر (Norma Foerderer)  تماس گرفتم تا برای بررسی یک موضوع از او سوالی بپرسم. او پیشنهاد کرد که دونالد و من در حین صرف ناهار با هم در آن زمینه خاص صحبت کنیم. البته نه در مک دونالد و یا کی اف سی، بلکه در اتاق خیره کننده ای در هتل پلازا، که او به تازگی خریداری کرده بود. نورما گفت: “اما لطفا سعی نکنید که با او دست دهید. او دوست ندارد مردم را لمس کند”.

در روز تعیین شده، ناهار را در آن اتاق نمادین زیبا و بدون بروز هیچ مشکلی با دونالد ترامپ صرف کردم. او هیچ ترجیح غذایی عجیب و غریبی از خود نشان نداد. ما بحث صریحی در مورد ترک نشریه نیویورک تایمز داشتیم و او نقش خود را به عنوان میزبان ناهار به خوبی انجام داد.

دونالد ترامپ

در سال ۱۹۹۳، سرنوشت ما را دوباره در کنار هم قرار داد. در آن زمان، من در مورد داستانی درباره تزئین کیک تحقیق می کردم و با خبر شدم که کیکی به ارتفاع ۷ فوت، با طراحی خیره کننده ای توسط آشپز برجسته ای به نام سیلویا وین استاک (Sylvia Weinstock)، برای مراسم ازدواج دونالد ترامپ و مارلا میپلز (Marla Maples) درست شده است. من با فوردرر تماس گرفته و از او درخواست کردم که در صورت امکان، قبل از شروع مراسم به آنجا آمده و کیک را ببینم. او به من گفت: “شما فقط در صورتی می توانید آن را ببینید که به همراه همسر خود به جشن عروسی بیایید.”

به این ترتیب، شب بعد، من و همسر مرحومم در لباسی کاملا رسمی وارد هتل پلازا شدیم. لیست مهمان ها مجموعه ای از سیاست مداران، هنرمندان، تاجران، و ورزشکاران مهم و برجسته نیویورک بود.Top of Form

جشن عروسی در بخش های مختلف هتل از جمله لابی، و کافه تریا برگزار شده، و هر کدام شامل بوفه های غذایی مختلفی همچون کباب، سالاد، پنیر، پاستا، صدف و غذاهای دریایی، خاویار و غیره بود. خاویارهایی از بهترین نوع موجود از قوطی های اصلی آبی رنگ خود داخل کاسه های بزرگی ریخته می شدند. این ظروف آنقدر بزرگ بودند که بسیاری از مهمانان، باقی مانده آن را داخل گلدان های اطراف اتاق می انداختند.Bottom of Form

در نهایت، کیک بزرگ و چشمگیر عروسی توسط عروس و داماد و به روش های سنتی تشریفاتی بریده شده، و پس از یک ساعت بدون اینکه به مهمانان سرو شود، به بیرون از سالن برده شد.

آخرین مکالمه من با دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۸ و زمانی بود که من در حال نوشتن یک مقاله مستقل در مورد زیبایی ها و مزایای کونای آیلند (Coney Island) در فصل زمستان، و برای بخشی از نشریه نیویورک تایمز بودم. از آنجایی که می دانستم یک رستوران ایتالیایی در آنجا وجود دارد که یکی از رستوران های مورد علاقه تاجران محلی این منطقه، مانند پدر دونالد ترامپ محسوب می شده، از دونالد ترامپ پرسیدم که آیا او تا به حال به این گروه پیوسته بود یا خیر. او گفت که این رستوران، جایی بود که او اولین معامله املاک و مستغلات خود را به عنوان کارمند نیمه وقت شرکت پدرش در آن انجام داده بود.

با نگاهی به گذشته، فکر می کنم که متوجه هیچ چیز غیرطبیعی و نگران کننده ای در مورد مدل موی دونالد ترامپ نشدم. البته شاید موهای او در آن زمان از حجم کمتر و حالت طبیعی تری برخوردار بود. در مورد بی نزاکتی او نیز باید بگویم که حدس می زنم او سعی می کرد کنترل بیشتری روی خود داشته باشد، چرا که بهرحال من به عنوان نماینده ای از مطبوعات با او صحبت می کردم.

منبع: thedailybeast

 
7 thoughts on “ظرف های بزرگی از خاویار در مراسم ازدواج دونالد ترامپ

    1. سعید میرقادری

      چرا انقد دیدت محدوده دوست من؟؟کسی که با تلاش خودش پولدار شده با کسی که نشسته به عالم و آدم فحاشی کرده و نالیده نباید فرق کنه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *