زیباترین خانه های جهان - کادو

تصاویری از یکی از زیباترین خانه های جهان (قسمت اول)

یکی از زیباترین خانه های جهان : خانه ام (House M)

این عمارت قطعا یکی از زیباترین خانه های جهان به شمار می­رود. به همین دلیل، ممکن است با خود فکر کنید که این عمارت در جایی همچون منطقه بورلی هیلز، و یا کشورها و شهرهایی مانند تایلند، استرالیا، موناکو، و یا در هر نقطه دیگری که معمولا افراد ثروتمند و مشهور، ثروت خود را در آنجا به املاک فوق العاده گران قیمت تبدیل می کنند، واقع شده است. اما واقعیت این است که این خانه مدرن در واقع یکی از دلایل دیگر موجود برای اثبات این نظریه است که برای داشتن یک خانه زیبا، لازم نیست میلیون ها دلار پول خرج کنید.

خانه ام در مرانو یا مران (Merano / Meran)، شهری در تیرول جنوبی (South Tyrol) در شمال ایتالیا واقع شده است. طراحی این خانه توسط یک استودیوی معماری و طراحی ایتالیایی انجام شده است. این خانه در حدود ۳۶۰ متر مربع از فضای زندگی مدرن را به شما ارائه می دهد.

زیباترین خانه های جهان و نماهای خارجی آنها

جالب است بدانید که بسیاری از افراد تنها با نگاه کردن به نمای خارجی یک خانه یا عمارت در مورد آن قضاوت می کنند. البته خانه مورد بررسی ما نیز براساس نمای خارجی خود می­تواند در لیست زیباترین خانه های جهان قرار گیرد، اما خانه ها چیزی بسیار بیشتر از نمای خارجی خود هستند.

در این خانه، رنگ سفید پاک می تواند کنتراست یا تضاد واقعا مناسبی با فضای سبز طبیعی اطراف خود ایجاد کند. در عین حال، درب های شیشه ای، پنجره ها، و دیوارهای این خانه، احساس مدرنی را در فضا به وجود می آورند. همچنین، خطوط افقی چشمگیر حاصل از بتن سفید و خطوط عمودی نازک دیوار شیشه ای، ترکیب بسیار ساده و مدرنی را در نمای داخلی این خانه خلق کرده­اند.

در ادامه می­توانید تصاویری از نمای خارجی این خانه زیبا و چشمگیر را مشاهده نمایید.

برای تماشای تصاویر بیشتر قسمت دوم تصاویر یکی از زیباترین خانه های جهان را از بلاگ کادو بخوایند…
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *