زیباترین خانه های جهان-کاد.

تصاویری از یکی از زیباترین خانه های جهان (قسمت دوم)

زیباترین خانه های جهان: خانه ام (House M) 

در قسمت اول  از زیباترین خانه های جهان در مورد ویژگی هایی از این خانه زیبا صحبت کردیم در این قسمت با طراحی این خانه آشنا شده و تصاویری از زوایای مختلف این خانه را ببینید و با نقشه کلی آن آشنا شوید. هرچند قبلا زیباترین و گرانقیمت ترین خانه های جهان را به شما معرفی کرده بودیم.

  • طراحی داخلی شگفت انگیز – تماما سفید

همانطور که قبلا گفته شد، خانه ها بسیار بیشتر از نمای خارجی خود هستند، به ویژه هنگامی که ما در مورد زیباترین خانه های جهان صحبت می کنیم. معماران بزرگ همیشه بهترین عملکرد خود را برای ایجاد تناسب و اتحاد در نمای بیرونی و طراحی داخلی انجام می دهند. این مساله بیش از هر خانه ای در طراحی خانه های مدرن لحاظ می شود. خانه ام در این مورد هم، نمونه کاملی از یک خانه مدرن به شمار می رود.

این فضای طراحی مینیمالیستی، سفید، و شیشه ای موجود در نمای داخلی، به فضای داخلی خانه نیز آورده شده و یک فضای زندگی مدرن و مناسب را به وجود آورده است. به عنوان مثال، می­توانید به راه پله مینیمالیستی سفیدی که درست در کنار یک دیوار شیشه ای نازک واقع شده، آشپزخانه سفید مدرن، اتاق نشیمن با مبلمان تیره، و پرده های سراسری کف به سقف به رنگ سفید، و حتی گاراژی که در آن، آسمان خراش های شهر نیویورک به عنوان تصویر زمینه انتخاب شده، توجه نمایید. در تمام این موارد، یک فضای خاص زندگی شهری خلق شده است. با این توصیفات، این خانه به شدت چشمگیر و منحصر به فرد بوده و حتی می توان آن را در رتبه اول “زیباترین خانه های جهان” قرار داد.

درادامه، می توانید نگاهی به تصاویر این خانه زیبا و چشمگیر بیاندازید. شما حتی می توانید نقشه های خانه و بخش های مختلف آن را به طور کامل مشاهده نمایید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *