دیزاین قاب-کادو

نحوه دیزاین قاب های مختلف بر روی دیوار

نحوه دیزاین قاب های مختلف بر روی دیوار

شما هم شاید یه عالمه قاب عکس و پوستر و چیزهای مختلف دارید که دوست دارید اون هارو کنار هم بر روی دیوار قرار بدید. حتی شاید این کارو کرده باشید اما نتیجه اون چیزی نبوده که شما انتظار داشتید. دیزاین قاب روی دیوار ممکنه کار ساده ای به نظر برسه اما اگه در مورد اون اطلاعاتتون کامل باشه حتما نتیجه کار متفاوت میشه. توی این ویدیو می تونید یه راه حل ساده برای این کار ببینید و برای دیزاین دیوار خونه خودتون به کار ببرید.

در ابتدا کار رو با جمع آوری وسایل مورد علاقه تون شروع کنید. اون ها می تونن پوستر ها ، قاب های عکس و یا قاب های هنری باشن که خودتون درست کردید باشه که رنگ های مشابهی داشته باشن. بعد از اون قظعاتی با اشکال، بافت ها و اندازه های مختلف رو پیدا کنید که در کنار عکس ها و پوستر ها کامل کننده بشن و دیزاینتون رو پویاتر کنن. و در آخر وسایل شخصی رو قرار بدید که واقعا بهشون علاقه دارید و دوست دارید اون هارو به نمایش بذارید.

بهترین کار اینه که قبل از طراحی اصلی نحوه قرار گیری اون ها همشونو روی زمین بذارید تا چیدمانی که مدنظرتون هست رو به راحتی روی زمین بچینید و در این صورت دیگه یه عالمه میخ روی دیوار به وجود نمیاد و دیوارتون خراب نمیشه. با این روش بهترین نحوه قرار گیری رو انتخاب کرده و قبل از شروعی کار پیش فرضی برای قرارگیری روی دیوار دارید.

بهتر است از بزرگترین قطعه یا شاخص ترین اون ها شروع کنید مثلا یه آینه گرد و بزرگ می تونه قطعه شاخص شما باشه. بقیه قطعات رو هم به همون صورتی که روی زمین طراحی کرده بودید روی دیوار قرار بدید.

وسایل شخصی رو که علاقه زیادی بهشون دارید برای آخرین مرحله طراحی بذارید، بعد از قرار دادن اون ها به کل کار نگاه کنید مطمئنا عمق و تعادل خوبی داره و یکدست نیست.

اگه باز هم قاب عکس یا قطعه ای داشتید می تونید به راحتی به این دیزاینی که از قبل در موردش فکر کردید اضافه کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *