شمع سازی حرفه ای-کادو

شمع سازی حرفه ای به شکل بستنی های خوشمزه

شمع سازی حرفه ای به شکل بستنی های خوشمزه

برای دیزاین هر خانه ای تعدادی شمع لازمه، شمع ها یه عالمه انرژی خوب دارن که بهتون منتقل می کنن. شما می تونید این شمع ها رو توی خونه درست کنید. شمع سازی حرفه ای کار سختی نیست شما می تونید با درست کردن چندتا شمع یه شمع ساز حرفه ای بشید. کار با شمع ها و شمع سازی خیلی سرگرم کننده و آرامش بخشه.

می تونید شمع ها رو با شکل های مختلف و با رنگ هایی که دوست دارید درست کنید. مثلا می تونید شمع به شکل کیک فنجونی های رنگارنگ درست کنید. توی این ویدیو درست کردن شمع به شکل بستنی رو یاد می گیرید. این شمع ها می تونن زینت بخش برنامه های عصرانه شما باشن.

برای درست کردن این شمع ها می تونید از شمع های قدیمی که دیگه ازشون استفاده نمیکنید استفاده کنید و شکل جدید به اونها بدید. اما یادتون باشه قبل از اینکه از این شمع های قدیمی استفاده کنید فیتیله استفاده شده شونو رو با یه دستمال کاملا پاک کنید.

شمع ها رو می تونید توی یه طرف که پر از آب در حال جوشه بذارید تا پارافین اون ها کاملا ذوب بشه، برای این شمع سازی حرفه ای به شکل بستنی باید چند تا طرف شیشه ای داشته باشید.قبل از ریختن پارافین ها ته فیتیله بلندی که به اندازه طرفتون بخوره یه کم چسب بزنید و اون رو ته ظرف بچسبونید. پارافین هارو بعد از اینکه ذوب شدن با دقت و به روشی که توی ویدیو می بینید توی این طرفا بریزید اما یادتون باشه برای چند رنگ کردن شمعتون باید ابتدا اولین پارافین رنگی رو بریزید و بعد از اینکه کاملا خشک شد، پارافین رنگی بعدی رو اضافه کنید چون در غیر این صورت رنگ ها در هم فرو میرن و شکل خوبی به شمع شما نمیدن.

وقتی تمام رنگ هارو ریختید نوبت به قسمت خامه ای شکل بستنیه، برای درست کردن این قسمت از خرده های پارافین سفید رنگ استفاده کنید و اون هارو به شکلی که توی ویدیو می بینید روی بقیه پارافین ها در طرف قرار بدید.

بقیه قسمت های این شمع سازی حرفه ای رو می تونید توی این ویدیو ببینید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *