کادوپیچی-کادو

آموزش تزیین کادوپیچی با گل های کاغذی

آموزش تزیین کادوپیچی با گل های کاغذی

می تونید کادوپیچی کادوهای جعبه دار خودتونو به شکل ساده کادوپیچی کنید. اما گل های کاغذی یه روش فوق العاده برای تزیین کادوپیچیه، توی این ویدیو می تونید یاد بگیرید که چجوری این گل های کاغذی رو درست کنید و چجوری از اون ها برای روی کادوپیچیتون استفاده کنید.

چیزهایی که برای این کاردستی زیبا احتیاج دارید: یه کاغذ کادو یکرنگ برای کادوپیچی اصلی، یه کاغذ رنگی طرحدار نازک برای گل های روی کادوپیچی، یه تکه مقوای کوچیک برای روی گل، قیچی، چسب دورو، پانچ به شکل قلب

در ابتدا جعبه کادو رو به شکلی که توی ویدیو می بینید کادوپیچی کنید. با استفاده از کاغذ کادو طرحدار یه نوار به عرض ۴ سانتی متر ببرید( اندازه این نوار به اندازه جعبه شما بستگی داره). این نوار روی جعبه بچسبونید و بعد یه نوار به عرض ۱۳ سانتی متر ببرید و اون رو به شکلی که توی ویدیو می بینید تا کنید و شکل نصف قلب رو روی اون بکشید و ببرید. اینجوری چندتا قلب خوشگل و یه اندازه دارید.

یه نوار ۸ سانتی متری ببرید و اون رو از وسط تا کنید و به شکلی که نوار قبلی رو تا کردید تا کنید و شکل نصف یه قلب رو روی اون بکشید و ببرید. اینجوری ۸ تا قلب کوچیک دارید. بعد از اینکه قلب ها آماده شدن به صورتی که توی این ویدیو می بینید اون هارو کنار هم قرار بدید و اون هارو به شکل یه گل زیبا درست کنید.

بعد از اینکه گل شما کامل شد، با استفاده از پانچ قلبی شکل یه قلب کوچولو رو ببرید و اونو کمی از وسط تا کنید و روی کادوپیچیتون بچسبونید.

و اینجوری کادوپیچی شما با تزیین یه گل کاغذی خوشگل آماده ست و شما یه کادوپیچی کاملا رمانتیک دارید.

آموزش مرحله به مرحله این کادوپیچی رو می تونید توی این ویدیو ببینید. یادتون باشه که اندازه این گل کاغذی نسبت به اندازه جعبه ای که کادو می کنید متفاوت خواهد بود.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *