گردنبندهای دست ساز-کادو

گردنبندهای دست ساز ، هدیه ای خاطره انگیز

گردنبندهای دست ساز ، هدیه ای خاطره انگیز

برای سوپرایز کردن یه دوست خیلی صمیمی گردنبندهای دست ساز خوشگل درست کنید و بهش هدیه بدید. توی این ویدیو آموزش سه نوع گردنبند دست ساز خیلی ساده رو براتون داریم که یاد بگیرید درست کنید و به دوستاتون هدیه بدید. قبلا هم آموزش ساخت گردنبند منشوری و هندسی زیبا رو داشتیم که می تونید اون رو هم درست کنید و هدیه بدید.

برای درست کردن این گردنبندهای دست ساز به آویزهای خالی گردنبند، زنجیر گردنبند، حلقه های کوچک، قفل، انبردست، چسب مادپاژ، برس اسفنجی، خودکار، قیچی، خرج کار و بسته رِزین زیورآلات نیاز دارید.برای درست کرد این گردنبندها ابتدا باید طرح مورد نظتان را انتاب کنید و آن راب ه روشی که در این ویدیو می بینید پرینت بگیرید. و سپس با استفاده از الگوی موجود در بسته بندی آیزهای گردنبند خالی آن را ببرید. و بعد از زدن مقداری چسب ماد پاژ بر روی آویز خالی طرحتان را بچسبانید و با استفاده از برس اسفنجی لایه دیگری از چسب مادپاژ بر روی آن طرح بزنید.

برای گردنبند دوم باید از مقواهای ضخیم براق یا غیر براق و اکلیلی استفاده کنید. و باز الگوی گردنبند رو روی این مقواها قرار بدید و ببرید. سپس از استیکرها یک ستاره دریایی جدا کنید و روی این مقوا بچسبانید و سپس دوباره روی آن ها چسب مادپاژ بزنید.

برای گردنبند سوم از مقداری تور و ربان استفاده کنید و این گردنبند زیبا را بسازید. ابتدا به اندازه الگو از تور و مقوا ببرید و سپس تور رت روی مقوا بچسبانید و روی آن یک لایه چسب مادپاژ بزنید و سپس با استفاده از یک ربان ابریشمی باریک یک پاپیون درست کنید و روی آن بچسبانید.

وقتی هر سه گردنبند کاملا خشک شدن؛ بر طبق دستور العملی که در ویدیو می بینید رِزین را آماده کنید و روی تمام گردنبند ها بریزید و اجازه دهید خشک شوند. اگر بعد از ریختن رِزین روی گردنبندها اگر حباب یا گردو غبار در آن بود طبق آن چه در ویدیو می بینید عمل کنید.

امیدوارم گردنبندهای زیبایی خلق کنید. 🙂
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *