تم تولد دخترانه-کادو

تم تولد دخترانه صورتی و آبی

تم تولد دخترانه صورتی و آبی

جشن تولد یکی از اتفاقات خاطره انگیز برای هر کسی در طول یک سال است و همیشه همه دوست دارند این روز به خصوص را به صورتی جشن بگیرند که برایشان کاملا به یاد ماندنی و خاطره انگیز شود. برای اینکه جشن تولد شما هر ساله با سالهای قبل متفاوت باشد شما باید برای جشن تولد هر سال یک تم به خصوص انتخاب کنید، تم تولد دخترانه و یا تم تولد پسرانه. شاید به این فکر کنید که انتخاب یک تم برای جشن و مهمانیتان کار سخت و هزینه برداری باشد. اما اصلا هزینه زیادی برای این کار پرداخت نخواهید کرد اگر بتوانید وسایل و ملزومات جشنتان را خودتان تهیه کنید.

اگر اینترنت را جستجو کنید ایده های زیادی برای تم های تولد پیدا خواهید کرد، شما می توانید از این ایده ها استفاده کنید و با اندکی تفاوت آن ها را برای جشن تولد خودتان پیاده کنید به صورتی که با تم تولد خودتان متناسب شود.

در این ویدیو آموزش ساخت تم تولد دخترانه آبی و صورتی را برای شما داریم که شامل وسایلی از جمله استند عکاسی برای عکسبرداری با دوستان و یا سلفی گرفتن، شرشره های پاپیونی آبی و صورتی، گل پرپر با استفاده از کاغذ کشی و دو نوع شیرینی رنگی و خانگی  به جای کیک تولد است.

اگر شما تم تولد با رنگی متفاوت را در نظر دارید می توانید از این ایده ها استفاده کنید و با تغییر رنگ آن ها را تبدیل به تم تولد مناسب با سلیقه خودتان کنید.

این ویدیو را ببینید و اگر نظر یا پیشنهادی برای استفاده از تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه داشتید برایمان در قسمت دیدگاه ها بنویسید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *