کیف های چرمی - کادو

ترفندهایی برای نگهداری و تمیز کردن کیف های چرمی

ترفندهایی برای نگهداری و تمیز کردن کیف های چرمی

در مورد کیف های چرمی ، هیچ چیزی بدتر از دیدن کثیف و خراب شدن اون ها نیست. در این ویدیو با چند روش و ترفند آشنا می شید که بهتون یاد میده از کیفهاتون به صورتی استفاده کنید که مدت طولانی تری ازشون استفاده کنید.

چگونه کیف چرمتون رو تمیز کنید؟

چه کیفتون رو روی دوشتون بذارید، چه اون رو روی زمین قرار بدید. باکتری روی اون رشد می کنن. پس مهمه که حداقل یه بار در هفته کیفتون رو تمیز کنید. کاری که باید انجام بدید اینه که مقداری مایع دستشویی رو توی یه کاسه آب گرم بریزید و با یه دستمال مرطوب کیفتون رو تمیز کنید.

اگه وسایل آرایشی و یا غذا توی کیفتون می ذارید، پس تمیز کردن قسمت های داخلی کیف هم مهمه. چرا که بعد از مدتی کثیف میشه.  اولین کار اینه که هرچی توی کیفتون گذاشتید رو خارج کنید و آسترش رو تمیز کنید. بهتره قبل از تمیز کردن آستر اونو رو آزمایش کنید. معمولا آستر کیف های قدیمی کمی کثیف ترن و زمان بیشتری برای تمیز کردن نیاز دارن. برای کثیفی و لکه ها معمولی می تونید از یه پاک کن بزرگ استفاده کنید و قسمت هایی که کثسف هستن رو پاک کنید. همچنین می تونید برای لکه های قوی تر از اسپری مو استفاده کنید و اون رو روی قسمت های کثیف بزنید و سپس با یه تکه پنبه تمیز کنید.

از اینکه روی کیفتون روغن بریزه نگران نشید، چراکه به راحتی تمیز میشه. فقط کافیه ناحیه ای که کثیف شده رو دستمال بکشید و کمی جوش شیرین بزنید و بذارید چند دقیقه بمونه و بعد با تکه ای پنبه آن را پاک کنید، خواهید دید که دیگه اثری از روغن باقی نمونده. یادتون باشه که روی قسمت های روغنی آب نریزید.

نکات مربوط به نحوه و چگونگی نگهداری از کیف های چرمی رو می تونید توی ویدیو ببینید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *