تم جشن تولد - کادو

تم جشن تولد : فرفره های بزرگ رنگین کمانی

تم جشن تولد : فرفره های بزرگ رنگین کمانی

تم جشن تولد می تونه پر از رنگ باشه. اینجوری شما محدودیتی برای استفاده از رنگها ندارید. پس چطوره که تم جشن تولد شما رنگین کمان باشه؟!

یکی از به یادموندنی ترین کاردستی های دوران بچگی فرفره هایی بود که درست می کردیم. مطمئنا تمام بچه ها این فرفره هارو دوست دارن، پس می تونن ایده خوبی برای تم جشن تولد باشه والبته که به خاطر رنگ ها و شکل خاصش می تونه هم تم جشن تولد دخترانه باشه و هم تم جشن تولد پسرانه. می تونید فرفره های بزرگ رنگین کمانی رو با یک کیک تولد رنگین کمانی درست کنید و برای تزیین دیوارها از این فرفره های رنگی استفاده کنید. حتی می تونید بذارید بچه ها با اون ها عکس بگیرن تا عکس هایی پر از رنگ و خاطره انگیز داشته باشید. توی این مطلب چگ.نگی ساخت این فرفره هارو یادتون می دیم.

1

مواد و لوازم مورد نیاز:

  • کاغذهای رنگی کانسون (در رنگ های سرخابی، قرمز گوجه ای، زرد کادمیوم، زرد قناری، سبز زمردی، آبی اصلی، یاسی)
  • مداد
  • خط کش
  • قیچی
  • منگنه سوراخ کن ۴/۳ اینچی
  • تفنگ چسب حرارتی
  • میخ های چوبی بلند ۶ اینچی با قطر ۲/۱ اینچ
  • سرپوش میخ چوبی ۲/۱ اینچی
  • زانویی ۴/۳ اینچی
  • میخ های چوبی ۴ اینچی با قطر ۲/۱ اینچ

تم جشن تولد - کادو

مرحله ۱: نقطه مرکزی طول ورق کاغذ رنگی کانسون را با مداد علامت گذاری کنید. یک خط عمود بر نقطه مرکزی، با ارتفاع ۱۳ اینچ بکشید. سپس، دو خط بکشید که نوک خط عمود را به گوشه های پایین صفحه وصل کنند. اکنون باید روی ورق یک مثلث بزرگ داشته باشید که به دو بخش تقسیم شده است.

مرحله ۲: در نیمه سمت راست مثلث، ۲/۱ اینچ از خط عمود را اندازه گیری کرده و یک خط موازی با خط موجود رسم کنید. سپس، ۴ اینچ از پایه مثلث اندازه گرفته و یک خط موازی با پایه بکشید. گوشه تقاطع را تکمیل کنید. اکنون نیمه سمت راست باید یک شکل “L” داشته باشد. در نیمه سمت چپ مثلث، یک بال دالبرشکل بزرگ رسم کنید. شکل جدید را برش دهید.

تم جشن تولد - کادو

مرحله ۳: از شکل جدید به عنوان الگویی برای باقی تیغه های چرخ فرفره استفاده کنید. خطوط این تیغه را بر روی ورق های دیگر کشیده و برش دهید. سپس، از یک منگنه سوراخ کن برای ایجاد سوراخی در بالاترین و راست ترین قسمت هر تیغ استفاده کنید.

مرحله ۴: محل سوراخ را در هر تیغه در یک حالت مدور روی یکدیگر قرار دهید تا سوراخ ها روی هم قرار گیرند. تا زمانی که توده سوراخ ها به هم متصل شوند، کمی چسب داغ دور سوراخ هر لایه اضافه کنید.

تم جشن تولد - کادو

مرحله ۵: یک سرپوش میخ چوبی به انتهای یک میخ چوبی ۶ اینچی وصل کنید. بخش “L” شکل هر تیغه را بر روی دیگری قرار دهید، و سوراخ ها را روی هم تراز کنید. میخ چوبی را از داخل هر دو مجموعه سوراخ رد کرده و مقداری چسب به دنباله زانویی اضافه کنید. آنها را به دنباله زانویی بچسبانید.

مرحله ۶: مقداری چسب به سطح داخلی زانویی اضافه کرده و میخ چوبی ۴ اینچی را از آن رد کنید. فرفره شما آماده است!

تم جشن تولد - کادو

منبع: ohhappyday

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *