تزیین تولد - کادو

تزیین تولد : آویزهای رنگین کمانی

تزیین تولد : آویزهای رنگین کمانی

تزیین تولد خیلی از مواقع یکی از پر استرس ترین کارهایی بوده است که قبل از برگزاری جشن با آن درگیر بوده ایم. اگر مهمانی شما تم جشن تولد دخترانه یا پسرانه داشته باشد، کارتان کمی راحت تر خواهد بود، اما اگر تم مورد نظر را نتوانید پیاده سازی کنید؛ حتما استرس زیادی خواهید داشت. در این مطلب یک دکوری بسیار ساده ولی زیبا را به شما یاد می دهیم که می توانید در آخرین لحظه ها آن را پیاده سازی کنید و از تاثیر آن بر مهمان ها شگفت زده شوید. تنها چیزی که برای انجام این تزیین تولد نیاز دارید مقواهای رنگی و لوازم ابتدایی دیگر مانند نخ، قیچی و قلاب است.اون ها رو به راحتی می توانید بالای میز مهمانی آویزان کنید و با این تزیین تولد جشن و مهمانی تولدتان را خاطره انگیز و متفاوت کنید.

تزیین تولد - کادو

تزیین تولد - کادو

تزیین تولد - کادو

تزیین تولد - کادو

لوازم مورد نیاز:

مداد، خط کش، مقواهای رنگی (رنگ های رنگین کمان)، قیچی، نخ سفید، قلاب های کوچک سه سانتی متری ، دستگاه پانچ و چسب نواری.

تزیین تولد - کادو

مراحل انجام کار:

مرحله اول: با مداد یک مستطیل روی سقف بکشید، این مستطیل باید کمی بزرگتر از بلندی میز و عرض مقواهای رنگی باشد. در وسط این مسطیل یک خط موازی با طول مستطیل هم بکشید.

مرحله دوم: روی طول مقواها علامت بگذارید تا بتواید آن ها را به طور منظم در کنار هم قرار بدهید. در قسمت وسط عرض مقواها علامت بگذارید تا از این قسمت به قلاب ها وصل شوند. روی خط وسط مستطیل روی سقف هم برای قلاب ها علامتگذاری کنید.

مرحله سوم: نخ هایی به طول ۵۰ سانتی متر جدا کنید. شما برای هر تکه از مقوا به ۳ نخ نیاز دارید. پس تعدادی زیادی نخ ببرید. سپس یک طرف نخ ها را قلاب ها گره بزنید.

مرحله چهارم:  قلاب ها را به نقاط مشخص شده بر روی سقف وصل کنید.

مرحله پنجم: در بالای هر مقوا سه سوراخ ایجاد کنید، دوتا در دو طرف مقوا و یکی در وسط.

مرحله ششم: نخ ها را از سوراخ ها رد کنید و گره بزنید تا یک حلقه ایجاد شود. مقوا را به قلاب ها متصل کنید و با استفاده از چسب نواری آن ها را محکم کنید. این کار را تا آویزان کردن تمام مقواها ادامه دهید.

تزیین تولد - کادو

تزیین تولد - کادو

منبع: ohhappyday
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *