پاوربانک-کادو

از نوشابه به جای پاوربانک استفاده کنید!!

از نوشابه به جای پاوربانک استفاده کنید!!

توی این ویدیو می بینید که چجوری یه شارژر نوشابه ای درست کنید که درست مثل یه پاوربانک عمل کنه.

وسایلی که برای ساخت این شارزر احتیاج دارید یه لیوان پلاستیکی، یک تکه مقوا یا فوم.

روی مقوا دایره ای به اندازه دهانه لیوان بکشید، دایره ای که کشیدید رو از داخل خز اطذافش ببرید، مطمدن بشید که مقوا به اندازه دهانه لیوان باشه. شما به یه پاوربانک که توی لیوان جا بشه نیاز دارید.

برای ساختن یخ از چسب حرارتی استفاده کنید. کمی از اونو توی طرف مخصوص کاپ کیک بریزید، باید جنس ظرف طوری باشه که بعد بتونید به راحتی جداش کنید. وقتی چسب حرارتی خشک شد، اونو از ظرف بیرون بیارید و بعد با یه قیچی چسبو به صورت مربع های کوچیک ببرید . برای یخ ها از پسب مادپاژ و رنگ مشکی و قهوه ای اکرلیک استفاده کنید. چسب رو با رنگ ها مخلوط می کنیم و روی مقوا می زنیم. سپس تکه های چسب حرارتی رو که بریدید توی رنگ بندازید تا کاملا رنگی بشن و بعد روی تکه مقوا بچسبونید تا شبیه به یخ توی نوشابه بشه. باقی مونده رنگ و چسب رو روی مقوا بریزید. طرح روی لیوان کوکاکولا یا پپسی رو از اینترنت دانلود کنید و پرینت بگیرید و ببرید.

تکه ای خمیر بازی بردارید اونو گرد کنید و ته لیوان قرار بدید. ضخامت این خمیر باید به اندازه ای باشه که بتونه پاوربانک رو نگه داره. بذارید خمیر خشک بشه تا پاور بانک سرجاش محکم قرار بگیره.

وقتی تکه مقواتون خشک شد، اون روی دهانه لیوان قرار بدید و سپس طرح پرینت گرفته رو ببرید و با چسب دو طرفه اطراف لیوان بچسبونید.

دیگه شارژر نوشابه ایتون آماده شارز کردن گوشیتونه. این شارژر خیلی بانمک برای حمل و نقل مناسب نیست اما وسیله دوری جالبیه.

قبلا ده پاور بانک برتر در سالی که گذشت رو به شما معرفی کردیم. امیدوارم از این آموزش لذت ببرید و حتما نظراتتونو در قسمت دیدگاه ها بنویسید و اگه اونو درست کردید، این تجربه رو با بقیه به اشتراک بذارید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *