پاور بانک-کادو

با شکلات یک پاور بانک خوشگل و خوشمزه بسازید!

پاور بانک خوشگل و خوشمزه شکلاتی بسازید

این روزها که استفاده از موبایل و تبلت بخشی از زندگی همه ما شده و خیلی از ما نمی توانیم زندگی بدون این وسایل و استفاده از آن ها را تصور کنیم. مسلما با این شرایط وجود یک پاور بانک برای استفاده همیشگی از این وسایل لازم است. 

این روزها انواع و اقسام این وسیله با اشکال و طرح های مختلف در بازارموجود است که شما می توانید بنابر نیازتان یکی از آنها را انتخاب کرده و موبایل و تبلت و دیگر وسایلتان را با آن شارژ کنید و دیگر نگران کمبود شارژ آن نباشید. هر ساله پاور بانک های زیادی به بازار می آید که بهترین پاور بانک امسال آنکر (Anker) است.

اما با توجه به گستردگی دنیای اکسسوری موبایل و لوازم جانبی موبایل، این وسیله هم می تواند در دنیای مد قرار بگیرد. بنابر این می توانید ایده های جالبی برای درست کردن  آن پیدا کنید.

قبلا  ایده های در مورد پاور بانک نوتلایی و نوشابه ای آموزش داده ایم. در این ویدیو ایده ای برای شکلات دوستان داریم. تبدیل پاور بانک به یک شکلات تخته ای خوشمزه.

برای این کاردستی شما به یک پاور بانک ویک مقوای ضخیم که می توانید آن را از یک جعبه جدا کنید نیاز دارید. این مقوا را به تکه های کوچک به اندازه تکه های شکلات بریده و سپس با استفاده از روزنامه های باطله و کیسه های کاغذی استفاده شده مطابق آن چه در این ویدیو می بینید این تکه های مقوا را به تکه های شکلات تبدیل کنید. بعد از این مرحله بگذارید مقواها به مدت یک شب بمانند تا کاملا خشک شوند.

سپس از سوهان ناخن و سمباده استفاده کرده و سطح آن را صاف کنید و بعد حداقل دو لایه رنگ روی آن بزنید. برای پوشاندین رنگ از روغن مات کننده با پایه آبی استفاده کنید.

مراحل بعدی درست کردن اون رو در ویدیو ببینید، در آخر پاور بانک شکلاتی تون رو توی یه جعبه شکلات قرار بدید. این پاور بانک برای حمل و نقل مناسب نیست و بیشتر برای استفاده خانگی و دکوری کاربرد دارد. می توانید این پاوربانک شکلاتی رو درست کنید و برای کادو به دوستانتان دهید. 🙂

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *