مسافرت بهتر - کادو

چگونه مسافرت بهتر و مقرون به صرفه تری داشته باشیم؟

چند نکته موثر برای مسافرت بهتر !

 سفر و گردشگری جز علایق همیشگی افراد است اما ممکن است گاهی به دلیل مسائل مالی افراد از این کار صرف نظر کنند، در این مطلب به نکاتی اشاره خواهیم کرد که به شما می گوید چگونه مسافرت بهتر و ارزان تری داشته باشید. 

  1. ثبت نام برای دریافت کارت های اعتباری مرتبط با سفر

مسافرت بهتر - کادو

بسیاری از کارت های اعتباری ایرلاین ها یا هواپیمایی های مختلف، مزایای زیادی را به افراد ارائه می کنند، بنابراین اگر شما هم از اینگونه کارت ها در اختیار دارید، بهتر است از آنها استفاده کنید. شما می توانید قیمت بلیط هواپیمای خود را با استفاده از پیشنهادات این کارت های اعتباری، به طور قابل توجهی کاهش دهید. شما همچنین با اضافه کردن کاربران بیشتر، می توانید به پاداش یا تخفیف بیشتری دست یابید.

  1. هوشیاری در خرید بلیت هواپیما

مسافرت بهتر - کادو

در حین سفر با هواپیما، یک تغییر جزئی می تواند منجر به صرف جویی در بودجه سفر شما شود. این امر به ویژه هنگامی که شما در حال خرید بلیط برای تمام اعضای خانواده هستید، بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال، شما باید به جای آخر هفته، پروازهای روزهای وسط هفته را انتخاب کنید. همچنین، انتخاب پروازهایی که توقف دارند، برای شما ارزان تر خواهند بود. شما همچنین می توانید در وب سایت ها، برنامه ها، و یا ابزاری که بلیت­های بهتر و ارزان قیمت یا تخفیف دار را به شما اطلاع می دهند، ثبت نام کنید.

  1. سفرهای خارج از فصل

تابستان، بهترین زمان برای سفر به اروپا است، اما زمانی که شما در بهترین فصل سفر می کنید، باید هزینه های بیشتری نیز پرداخت نمایید. بنابراین، بهتر است در فصول سرد سفر کنید. سعی کنید برنامه های خود را برای قبل و یا بعد از فصل اوج سفر تنظیم نمایید. در طول فصل های ارزان، قیمت ها بسیار پایین بوده و آب و هوا نیز چندان بد نخواهد بود.

  1. مقاصد سفر جدید و ناشناخته ای برای خود پیدا کنید

مقاصد محبوب ، همیشه پرهزینه هستند. بنابراین اگر شما از بودجه اندکی برخوردار هستید، باید به دنبال مقصدهایی باشید که بسیار گران قیمت نیستند. همیشه مقاصدی وجود دارند که دلپذیر، خوش منظره، و زیبا بوده و در عین حال، تعداد کمی از مردم از وجود آنها اطلاع دارند. شما می توانید از راهنماهای سفر در مورد چنین مکان هایی استفاده نمایید.

  1. از اقامت در هتل های زنجیره ای اجتناب کنید

اگر شما ترجیح می دهید در هتل های لوکس و راحت اقامت کنید، پس باید قیمت بالای آنها را نیز بپذیرید. آنها لزوما امکانات ارزشمندتری را ارائه نمی دهند، و جایگزین های بسیاری برای یک مسافرت بهتر و ارزان تر نیز وجود دارد. انتخاب هتل های کوچک و مهمانخانه هایی که توسط یک خانواده اداره می شوند، بسیار مقرون به صرفه تر هستند. شما همچنین می توانید در صورتی که با دوستان یا خانواده خود به سفر می روید، یک آپارتمان اجاره کنید.

  1. رزرو هتل با یک قیمت مناسب

شما می توانید بدون پرداخت یک هزینه­ ی بالا، در یک هتل استاندارد اقامت نمایید. برای این کار، بهتر است از منابع آنلاین استفاده کنید، چرا که آنها به شما کمک می کنند تا شرایط پرداخت و تخفیف های مناسبی را پیدا کرده و به این ترتیب، در صرف بودجه خود صرفه جویی نمایید. شما می توانید قیمت پرداختی خود را با خدمات دریافتی هتل مورد نظر مقایسه نموده و نتیجه را با قیمت پرداختی افراد دیگر مقایسه کنید. به این ترتیب، قادر خواهید بود که بهترین اتاق را با قیمت بهتر برای خود انتخاب و رزرو نمایید و بدین تریتب مسافرت بهتر و مقرون به صرفه تری داشته باشید.

  1. استفاده از تورهای رایگان

مسافرت بهتر - کادو

شما می توانید هزینه­ ی کمی برای یک تور سیاحتی آنلاین پرداخت نمایید، اما تقریبا در تمام شهرهای بزرگ می توان به طور رایگان (و یا با یک هزینه­ ی بسیار پایین) از تورهای پیاده روی بهره برد. آنها می توانند بهترین اماکن این شهر را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به شما نشان دهند. آنها همچنین اطلاعات و مطالب زیادی در مورد فرهنگ و تاریخ شهر مورد نظر به شما انتقال خواهند داد. و شما حتی لازم نیست هیچ هزینه ای برای این مزایا پرداخت نمایید.

منبع: lifahack

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *