ده پاوربانک برتر - کادو

معرفی ده پاوربانک برتر در سالی که گذشت

ده پاوربانک برتر کدامند؟

پاوربانک یا همان شارژر همراه یکی از الزامات زندکی امروز شده است. چرا که با پیشرفت تکنولوژی، بزرگتر شدن تبلت ها و صفحه موبایل ها، شارژ بیشتری مصرف می شود، بنابراین، لازم است افراد حتی در یک سفر یک روزه هم شارژر همراه یا همان پاوربانک با خود ببرند تا بتوانند تا رسیدن به منزل موبایل خود را روشن نگه دارند. در این ویدیو ده پاوربانک برتر سال با ویژگی های خاص و منحصر بفرد معرفی می گردند.

این بستگی به شما دارد که از پاوربانک خود چه انتظاراتی دارید، برای مثال ترجیح می دهید پاوربانک شما وزن کمتری داشته باشد یا اولویت با ضد آب بودن است! بنابراین بطور قطع نمی توان گفت بهترین پاوربانک چه پاوربانکی است. اما می توان از بین ویژگی های عمومی که این ده پاوربانک برتر سال دارند فهمید کدام یک این ویژگی ها را در حد بالایی دارند.

برای مثال، تمام آنها مجهز به دو پورت یو اس بی هستند، اما بهترین پاوربانک ها (یعنی قدرتمندترین) می توانند بطور همزمان دو یا سه موبایل را با هم شارژ کنند. اگر فراتر بنگریم و پاوربانک مجهز به هوش تکنولوژِکی باشد می تواند تشخیص دهد هر کدام از موبایل ها با چه سرعتی شارژ شوند. این یکی از ویژگی هاییست که بهترین پاوربانک ها دارند. حمل کابل یو اس بی نیز یکی از خصوصیات است اینکه خود پاوربانک این کابل را حمل کند یا شما آن را حمل کنید!

در این ویدیو با ویژگی های ده پاوربانک برتر آشنا شوید و در انتخاب پاوربانک خود از آن کمک بکیرید.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *